Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sógornőm szerint szellemi...

Sógornőm szerint szellemi gondjai vannak a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

6hónapos, nem figyel a nevére (10ből 2x -de lehet h olyankor is véletlen figyel fel)

Ha sír ,néha kapálódzik furcsán a kezeivel(ilyet láttam már más gyerekeknél is)

Nem tud még egyedül enni (de sztem csak nem akar, mivel iszik egyedul, ugyanabból a cumisüvegből)

A játékokat csak rázza és szájba veszi(megis mit csinálna ?)



Csak én gondolom,hogy ezek nem nagy gondok?

Kicsit felzaklatott..de aztán belegondoltam. Szerintem ezek egyáltalán nem nagy problémák..de talán vannak itt, akik másképp gondolják.

Köszönöm szépen!


2018. szept. 10. 21:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Primitív kommentek elég megyek és előre szólok, NEM a sógornőm szidását várom/kérem. Csak ÉRTELMES, segítőkész válaszokat.:)

Szép Estét!

2018. szept. 10. 21:05
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a statuszvizsgalatokon nem szólt az orvos, védőnő akkor nyilván megfelelően fejlődik.
2018. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a baba egészségügyi kiskönyvében a 6 hós státuszvizsgálatnál, mit kell tudni a babának 6 hónaposan. Szerintem pont annyit, amit felsoroltál. Még csak 6 hónapos, miért kellene tudnia egyedül enni?!
2018. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A sógornődnek vannak ilyentéren gondjai.


Egy 6 hós hogy figyelne már a saját nevére? Azt se tudj hogy van neki, sőt azt se nagyon hogy ő maga létezik.


Azt én se értem mit kéne még a játékokkal csinálnia? 200 darabos kirakót kiraknia?


Szerintem mindent úgy csinál a gyereked ahogy kell.

2018. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Státuszon ezek kozul egyetlen egy sem volt kerdes.


Vagyis de! Hogy a szajaba veszi a játékait, egy vmit nem tudott 1 hete státuszon, mégpedig h forogni minden irányba, de tegnap óta már megy neki az is.

2018. szept. 10. 21:14
 6/25 A kérdező kommentje:

4# a név dolgon lepődtem meg igazán.. szólítjuk a nevén, de úgy gondolom normalis ha nem reagal,inkabb a hangomra figyel, ha épp nem foglalja le valami.


El nem tudom képzelni mit gondol, mit kéne csináljon a játékaival , kérdeztem de azt mondta értelmesebben kellene játszani vele stb... vannak gyerekei, ők sem játszottak másképp.


Sokat mondókázunk neki, amit élvez.. arra bezzeg azt mondja felesleges.

Nem értem.

Pedig jóban vagyunk..szeretem a sogornom,de ez meglepett.

Úgy éreztem elakar bizonytalanítani.

2018. szept. 10. 21:17
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Csak kiváncsiságból: sógornődnek van-e gyereke, valamint genetikusan ért ehhez, vagy pedig tanulta?

.

Fél éves gyereked, már nem sokára olyannal is fogsz találkoni, aki szerint rossz nevelésű, vagy szellemileg elmaradott, mert első találkozásukkor nem mutatkozik be a kicsi,

.

Ha mindenki más véleményét figyelembe veszed és azok szerint foglalkozol gyerekeddel akkor nagyon sajnálom őt!

2018. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nyugodj meg, a gyermeked pont azt tudja amit ebben a korban kell.. A sógornőd egy idióta(bocsi, tudom hogy nem szeretnél szapulást de a leírtak alapján ez a valószínűsíthető) üdv:3 gyerekes..
2018. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak anyukák,akik úgy gondolják mindenki más gyereke sokkal butább az ő gyerkoceiknel.Mindenbe jobbak, ügyesebbek ha a tiéd bilizik akkor az övé már wc-be csinálta ilyen korban stb..stb.Az én sógornőm ilyen lehet a tiéd is.

Az én 11honaposom sem rendeltetésszerűszerűen használja a játékait hanem amire épp akarja.😂 Szerintem engedd el sogornod szavait a füled mellett.

2018. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, 6 hónapos, ezek amiket leírtál teljesen normális dolgok :)
2018. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!