Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sógornőm szerint szellemi...

Sógornőm szerint szellemi gondjai vannak a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

6hónapos, nem figyel a nevére (10ből 2x -de lehet h olyankor is véletlen figyel fel)

Ha sír ,néha kapálódzik furcsán a kezeivel(ilyet láttam már más gyerekeknél is)

Nem tud még egyedül enni (de sztem csak nem akar, mivel iszik egyedul, ugyanabból a cumisüvegből)

A játékokat csak rázza és szájba veszi(megis mit csinálna ?)



Csak én gondolom,hogy ezek nem nagy gondok?

Kicsit felzaklatott..de aztán belegondoltam. Szerintem ezek egyáltalán nem nagy problémák..de talán vannak itt, akik másképp gondolják.

Köszönöm szépen!


2018. szept. 10. 21:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden okes vele. Sogornod kettyos.
2018. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én sógórnőm is bepróbálkozott hasonlóval.csak neki az a baja hogy mindig versenyezteti a gyerekeinket és azövé később kezdett járni, beszélni, ezért elkezdte lehordani az én gyerekeimet.


Kicsit láss mögé a dolgoknak kérdező.


És a gyermeked védd az legyen az első. Max megnézeted de arrol sem egy szót se mert azon kapna és jol alá is tenne

2018. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

7# nem kell sajnálnod.. tanácsért jöttem.de ha végig olvastál, láthattad hogy nem értek egyet

De itt sok olyan anyuka lehet, aki ugye jobban ért ehhez.. ennyi. Thx

2018. szept. 10. 21:57
 14/25 A kérdező kommentje:
12# ugyan erre gondoltam énis.. pedig eddig ilyet sosem csinált.
2018. szept. 10. 21:58
 15/25 A kérdező kommentje:

Koszonok szepen amugy minden valaszt. Kivetel NELKUl zoldek mentek!:)

Sogornommel eleg joban vagyunk, most tunt fel eloszor ez igazan, de ha belegondolok elejt néha egy-két megjegyzést az utóbbi 2 hétben.

2018. szept. 10. 21:59
 16/25 anonim ***** válasza:

Sógornőd nem látott még babát?

A 11 hósom most kezd egyedül enni, de inkább még nem.

Nevére hallgat, de csak ha épp érdeklem. Ha nagyon játszik, rá se bagózik, bárhogy szólok neki.

És még ez is mind normális.

Ne is törődj vele! Röhögd képen.

2018. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

"Csak én gondolom,hogy ezek nem nagy gondok?"


Nem nagy gondok és nem kicsi gondok. Ezek normálisak ennyi idősen.

Aki nem normális ebben a sztoriban, azt nem akarom megnevezni, mert külön kérted, hogy ne minősítsük. Végül is tényleg minősíthetetlen. :DDDDDDDD


Fentiekből következik, hogy amit az elkövetkező 18 évben fog mondani a gyerekedről, azt is hasonló szűrőn keresztül célszerű nézned. Ha egyáltalán végighallgatod (én nem tenném).

2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
A három évesem nem hajlandó egyedül enni üzenem a sógornődnek.
2018. szept. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező:

miért hallgatod meg BÁRKITŐL, hogy ilyenmódon nyilatkozzon a gyerekedről, aki nyilvánvalóan nem szakember?

És miért nem neveted ki?


Ha a szakemberek szerint minden ok, aki sógornőcinek fogjad be a száját. Állítsd le. Komolyan modom. Még most. Jelenleg a gyerekeden keresztül bántalmaz téged. Ne hagyd. Ne magyarázkodj.


"A gyermekÜNKkel minden rendben van." És kezdj el másról beszélni. És azért használj többest, hogy vegye észre: nem állsz egyedül a hülyeségével szemben.

2018. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
2 gyermekem van!! 6 hónaposan azért vesz be a szájába mindent mert valószinű fogzik! Amiket leírtál egy teljesen normális 6 hónapos babára vall!!
2018. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!