Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sógornőm szerint szellemi...

Sógornőm szerint szellemi gondjai vannak a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

6hónapos, nem figyel a nevére (10ből 2x -de lehet h olyankor is véletlen figyel fel)

Ha sír ,néha kapálódzik furcsán a kezeivel(ilyet láttam már más gyerekeknél is)

Nem tud még egyedül enni (de sztem csak nem akar, mivel iszik egyedul, ugyanabból a cumisüvegből)

A játékokat csak rázza és szájba veszi(megis mit csinálna ?)



Csak én gondolom,hogy ezek nem nagy gondok?

Kicsit felzaklatott..de aztán belegondoltam. Szerintem ezek egyáltalán nem nagy problémák..de talán vannak itt, akik másképp gondolják.

Köszönöm szépen!


2018. szept. 10. 21:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Igazatok van...csak neha elso babás anyaként , én hajlamoy vagyok olykor elbizonytalanodni.

De annyira ugyes.. neha csak ámulok. Nemtudom elképzelni sem, hogy baja lenne.. azt sem hogy le lenne maradva.

Koszonom a segitsegeteket.

Szerencsere messze lakik... nem sok alkalma van, de mostantol konnyedebben fogom kezelnk

2018. szept. 11. 20:39
 22/25 anonim ***** válasza:
Mit nem tud egyedül enni? Tápszert? És mi van akkor? Ok, hogy nem akarod a sógornődet bántani, de állj már ki a saját gyerekedért! Mi az, hogy szellemi fogyatékos? Normális ez a nő?!? Látott már kisbabát közelről? Biztos elmagyaráztam volna neki egy-két dolgot, ha meg nem tetszik, kívül tágasabb. Épeszű ember, aki elvileg kedvel is, ilyet nem mond neked. Gondolkozz el rajta, ő mennyire lehet jóban veled!
2018. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy nem részleteztem,kiálltam erte. Nyugalom..:(
2018. szept. 12. 14:57
 24/25 A kérdező kommentje:
:)*
2018. szept. 12. 14:57
 25/25 anonim ***** válasza:
A sógornőd egy hülye pitsa. Minimum elküldtem volna melegebb éghajlatra hogy gondolkozzon már miket beszél.
2018. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!