Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem akar a 3 és fel...

Miért nem akar a 3 és fel hónapos babám enni?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam de 2 hete kb alig akar enni és utalja az eteteseket is. Sajnos teljesen tapszeres. Volt már mással is ilyen?

2018. nov. 14. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert túl kicsi! Adják neki csak tápszert még! Ha nem akar enni ne erőltesd! Az enyémek csak 5-6 hónapos korukban kezdték a pépet! Majd ha éhes lesz eszik.
2018. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi félreérthető voltam. Csak tapszert kap. A mindent próbáltam alatt azt értettem, hogy mindenféle cumisüveget, mindenféle pózt, tápszer hőmérsékletet... stb
2018. nov. 14. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Masik tapszer
2018. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja okszi! Az enyémeknél is észrevettem 3 havonként változást úgy 1 éves korukig. Van amikor csak nem éhesek. Ha nem beteges, jókedvü, van pisije kakija rendesen, nem aggòdnék! Most egyszerüen nincs szüksége annyi táplálékra mert nem éhes.. majd jön egy növekedés ugrás és enni fog.
2018. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!