Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen az élet ADHD-s gyerekke...

Milyen az élet ADHD-s gyerekkel? Nálatok nem szokott elszakadni a cérna?

Figyelt kérdés
Velem előfordul, hogy elfogy a türelmem. Van, hogy ráordítok, néha a kezem is eljár (nem kell itt semmiféle komolyabb dologra gondolni). Ez még nem tesz rossz szülővé, ugye? Hiába vagyok felnőtt, nem mindig van türelmem hozzá.

2018. nov. 23. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én nem szeretgetem agyon. Szoktam vele kiabálni, és volt pár pofon is. Nyilván nem verjük állandóan. De valahogy mégsem gömbölyű a dolog. Szerintem ebben az elrontás dologban azért nem csak a szülő a hibás, hanem az egész társadalom. Hiszen a gyerek 8-tól 4-ig a suliban van. Ott milyen hatások érik? Az enyém káromkodik, mint a kocsis, hangosan fingik, böfög. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ezt hogy sikerült összehozni. Itthon ilyet nem lát, hall.

Már ott tartunk, hogy nem ülhet le velünk egy asztalhoz, és azt is megmondtam neki, ha még egyszer meghallom, akkora pofont kap, hogy elszáll a feje.

2018. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia ne itt keress olyan embert, aki megérti a helyzeted, mert itt sok az, akinek halvány fogalma sincs mi ez, és milyen együtt élni ilyen gyerekkel.Ez a felület erre nem elég.Főleg nem a napra kész iformáció beszerzésére. Várunk a facen az "ADHS-s gyerekek szülei" zárt csoportban.
2018. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!