Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3,5 éves lány pisilés után...

3,5 éves lány pisilés után miért pisil be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron kezdtük a leszoktatást,nagyon szépen ment,azóta is szépen wc-be végzi minden dolgát. Szól ha wczni kell neki stb minden tökéletes.

Viszont pisil,megtörlöm vagy ő, és utána 1-2 percen belül kicsorog neki pár csepp pisi,vagyis annyi,amennyi már rendesen látszik a bugyin is,és cserét követel.

Őt egyáltalán nem zavarja,nem is szól érte.

Egyszerüen nem értem miért van ez. Anyosom felfázásra tippel,de nincs felfázva,nem fáj neki abszolút semmi panasz,és már a legelejétől ez van.


Vannak tippjeitek,hogy miért? vagy ez így normális? Arra gondoltam,hogy mostmár kivizsgáltatom.



2019. nov. 2. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A felfázásnak nem kell feltétlen fájnia. Felnőtt vagyok, de nekem is ki szokott néha cseppeni pisilés/törlés után is akaratom ellenére. Szerintem nézesd meg egy orvossal.
2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem folyik ki neki mind. Utána feláll, és függőleges testhelyzetben kicsorog a vége.


Nem dől nagyon előre? Nem erőlteti, nyomja a pisit? Lehet, hogy siet a pisiléssel.

2019. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek, hogy nagyon siet, elkapkodja nem ér rá ott üldögélni amíg kicsurog rendesen.
2019. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat mondjuk ennek a verzionak orulnek a legjobban,marmint ha csak a sietseg miatt lenne,mert gondolom ezt elfogja noni.

Egyebkent sztem nem siet vele,vagy fogalmam sincs,viszont nagyon kevesszer megy el egy nap pisilni.

Van,hogy hazajon az ovibol delben,es este 6kor sem akar meg elmenni,hiaba kerdezem 🤷🤷


Holnap felhivom a dokit,rakerdezek,de azert johetnek meg tapasztalatok,tanacsok :)

2019. nov. 3. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az már káros. Ne ő döntse már el! Legalább 3 óránként vidd el pisilni.
2019. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt,hogy erőltettem többször is,ráült a wcre de nem jött semmi
2019. nov. 4. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Nálunk most az a menő, hogy a Zewa wc papír lehúzható gurigáját pisili le. (3.5 éves lány) Valami ilyesmi nem jönne be esetleg nálatok is? Persze, nincs mindig guriga, de minél többször pisil, annál hamarabb lesz üres guriga:)
2019. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,azt mondta semmi komoly,probaljam ravenni hogy lazitson es engedjen ki mindent :)
2019. nov. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!