Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Körülbelül mennyi pelenka fér...

Körülbelül mennyi pelenka fér el egy Angel Care és egy Tommee Tippee utántöltőben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

En angelcare-t hasznalok es kb egy honapig eleg egy kazetta.. Pontosabban nekunk 2 kuka van, egy az emeleten, egy a foldszinten, kb egyforman hasznaljuk es ket-ket es fel havonta urul ki egy-egy utantolto.

Hivatalosan 180 pelenkat irnak egy utantoltore, De az kis meretre vonatkozik, 1-2-es azt hiszem. Nyilvan az 5-os meret a fiamrol mar sokszorosa az egyesnek, mondjuk nincs is napi 10 pelenkacsere, mint az elso hetekben.

A masikat fajtat nem probaltam, azt olvastsm hogy az egyenkent csomagolja le a pelenkakaf. Annyi muanyagot sajnaltam volna erre pazarolni.

2020. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, mi hetente cseréljük ki a "zsákot ' elég hamar megtelik. Ahhoz meg sokallom az árát, ezért nem használom. Semmivel sem macerásbban kivinni a szemetesbe a pelust és egyéb dolgokat
2020. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyforma nagyjából szerintem. Attól függ mennyire hajtod össze a pelenkát mielőtt beledobod. Nekünk van mindkettő de az angel caret használjuk. Sima zsákkal és naponta vagy két naponta visszük le kidobni.
2020. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem mert néztem utántöltőket ebay-en és a 800m-es utántöltőnél azt írja, hogy az egyenlő 64 tommee tippee-s utántöltővel, és 112 angel care-essel


Ezért kérdés hogy melyikbe mennyi fér mert ha az angel caresbe kevesebb mint a tommee tippesbe akkor lehet kiegyenlítődik ez a különbség amit az utántöltőnél írnak, hogy mennyi utántöltőnek felel meg.

2020. jan. 1. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:

Most néztem Emagon írják, hogy egy kazettába 180 pelenka fér az Angel acre-be is és a Tommee Tippee-be is.


Akkor viszont utántöltés szempontjából gazdaságosabb az Angel Care mert a 800 méteres utántöltőből több Angel Care utántöltő jön ki.


Az eredeti utántöltőben is drágább a Tommee Tippee. Valószínűleg azért mert több műanyag van benne.

2020. jan. 1. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Angel care-t használok. Én sima zárószalagos kukazsákkal használom. Rá lehet könnyen applikálni a gyári karikára ;) youtube-on találaz róla videót. Így nem 400 Ft-ra jön ki egy zsák 😉
2020. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AngelCare kb 15 napig bírja. De szerintem ahogy írták ez attól is függ azon felül amiket már fentebb írtak, hogy milyen a gyerek emésztése, mennyire termeli a pelust, mennyit eszik, épp növekedési ugrásban van-e stb.
2020. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!