Miért pisil be újra?

Figyelt kérdés

Kisfiam szobatiszta lett nappal is éjjel is. Szépen ment minden,aztán valami lett és újra bepisil, és be is kakál.

Egyáltalán nem zavarja,csak a kaka.

Kérlek segítsetek mit tehetnék??


2020. szept. 30. 15:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
10# Dehogy molesztálja...beszéltem az óvónénivel,ott is egy ideig ment szépen wcre aztán ma ott is bepisilt. Egyébként szereti az óvónéni a gyerekeket. Előtte a gyámügyön dolgozott. A fiam is szereti az óvónéniét. Teljesen normális a hölgy amúgy. Nem is öreg még. Tehát nem is elavult módszerrel dolgozik. Szóval ezt kizárom biztosan.Nemhinném,hogy az ovival lenne baj...
2020. szept. 30. 21:07
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
A 3 éves gyerek már értelmes, meg tudja mondani mi zavarja a vécézéssel kapcsolatban. Ha nem az óvoda, akkor otthoni gondok vannak. Innen csak annyi látszik, hogy sérült a gyerek lelkivilága. Haszontalannak, koloncnak érzi magát nincs önbizalma ezért szorong, alamuszi.
2020. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Hideg van, nem akar vetkozni.
2020. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

De pont ez az,hogy semmi se történt.Hétvégén még nem volt semmi baj. Aztán hétfőn hazajött az oviból, elkezdett bekakálni. Kicseréltük a gatyust,nadrágot es ennyi,nem csinaltunk belőle problémát. Aztán tegnap mielőtt indultunk volna az oviba,bekakilt. Nem akadtam ki, csak megmosdattam átöltöztünk, indultunk. Igaz,hogy inkább azt mondta a dajkanéni,hogy akkor maradjon itthon, hátha lesz baleset. És hazaértünk, onnantól kezdve 8 pisis nadrág volt abból 1 volt kakás is.


De ez miatt nem szoktunk rá mérgesek lenni. Csak frusztráló,hogy mosok,mosok a gyereket öltöztetni kell, már az összes nadrág a szárítón vagy a mosógépben, de megint bepisilt a gyerek. A gyerekemet hiába kérdezem, nem tudja megmondani nem beszél még úgy,hogy elmondja.Ha kérdezem annyit mond,hogy nem.

Holnap reggel mindenképp beszélek az ovónőkkel,hogy mi van az oviba,történt e valami vele.

2020. szept. 30. 22:24
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Akk autista

Nem beszel es nem szobatiszta

2020. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy gyerek van rá rossz hatással a csoportban. Beszéltetni kell a gyereket, annyit csak tud mondani igen vagy nem, nem tudom. Ő az egyetlen aki tudja a korrekt választ.
2020. okt. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
15. Kivizsgták,nem autista. Semmi baja nincs, se szervileg, se ideg rendszerileg,sehogy.
2020. okt. 1. 06:17
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem beszél veled, akkor lehet tőled fél. Nem meri a szemedbe mondani a hibáidat. Ezek szerint akik vizsgálták nekik jobban megnyílt, tudtak vele beszélgetni. A madárka, ha fél akkor nem dalol.
2020. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Ne engem hozzatok ki hibásnak már.

Nem beszél mondatokban,csak szavakat mond még. De nem ez volt a téma.

2020. okt. 1. 10:31
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
Akkor is ez probléma, hogy nem beszél kerek mondatokban. Valami van a háttérben és szorong.
2020. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!