Miért pisil be újra?

Figyelt kérdés

Kisfiam szobatiszta lett nappal is éjjel is. Szépen ment minden,aztán valami lett és újra bepisil, és be is kakál.

Egyáltalán nem zavarja,csak a kaka.

Kérlek segítsetek mit tehetnék??


2020. szept. 30. 15:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%

20


Párom elmúlt 3 éves mikor elkezdett beszélni.Hordták minden fele mint a véres kardot, hogy tuti néma meg beteg.Semmi baja nem volt, simán mivel megértették szavak nélkül is, nem volt rá szüksége.2 diplomás,3 nyelven beszélő felnőtt lett belőle.Nem minden gyerek fejlődik átlagosan, van amelyik később érik meg a beszédre.Ha voltak vele orvosnál, akkor nyilván semmi olyan baja nincs és be fog indulni nála.A közösség ezt felgyorsíthatja.Nem szükségszerű, hogy bármi baja legyen a gyereknek az anyjával, apjával,családon belül, sőt az se biztos hogy az oviban volt valami.Vannak ilyen visszaesések, főleg ha netán épp csak szobatiszta lett mikor beadták az oviba.Nem kell azonnal, autistázni,molesztálást kiáltani, meg hogy fél az anyjától.

Kérdezted az ovit volt e valami ami miatt esetleg fél a kisfiad?

2020. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

20#


Minden orvoshoz elvittem már, minden vizsgálat megvolt,és képzeld,mindent rendben találtak nála.Ráadásul kisfiúról beszélünk.


Az oviban lett szobatiszta.Próbaltuk itthon is, nem akarta. Az oviba 2 hét alatt szobatiszta lett.

2020. okt. 1. 13:38
 23/29 A kérdező kommentje:

21#

Azt mondták ott sincs semmi gond, nem bántották, semmi aggódalomra utaló ok nincs. Az óvónéni szerint megfeledkezik magáról.

2020. okt. 1. 13:41
 24/29 anonim ***** válasza:
25%
És mit mond ezekre a gyerek?
2020. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%
Kerdezo ha tudod a valaszokat minek irtad ki?
2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdésemet,hátha volt már valaki így a kisfiával,és tapasztalatokat szerettem volna keresni,mit lehet ilyenkor tenni.

De én szerintem ez egy kérdezős oldal,ahol mindent meg lehet kérdezni akármit...ha ennyire nem tetszik,tovább lehet görgetni.

2020. okt. 2. 11:00
 27/29 anonim ***** válasza:
25%
Valaszoltal magadnak, engem nrm zavar:)
2020. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kisfiam mikor megkezdte az ovit, utána 4-5 napig bepisilt de csak déli alvás közben, előtte mindig felébredt ha pisilnie kellett. Addig tartott ez, ameddig sírt az oviban. Aztán megszokta, mostmár boldogan megy így a bepisilés is megszűnt.

Biztosan nálatok is az ovikezdés okozza, ahogy telik az idő jobb lesz.

2020. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk sajnos belefeledkezik a játékba, és nem megy el pisilni.
2020. okt. 10. 06:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!