Mi rontunk el valamit?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg annyira szuper anyukak voltak régen.???? Akárkivel beszélgetek, régen minden jobb volt. A gyerekek 1,5 évesen szobatisztak, beszéltek meg minden. Bölcsibe dolgozik a barátnőm, és allitasa szerint eléggé kamu ez a 1,5 éves szobatisztaság. Ő azt mondja, hogy pelusosak, és nagyon ritka aki ilyen korán szobatiszta. De ha olyannal beszélek akinek 29 éves a gyereke, az rögtön azt mondja hogy neki mind a 3 gyereke 1,5 évesen.... Csak kíváncsi vagyok akinek nagyobb gyereke van hogy emlékszik?
2021. ápr. 15. 17:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

Régen a bilin ültettek egyszerre 10 gyereket is a bölcsibe, anyukám azért vett ki, és mondta a még 2 órát ott ültetnek akkor sem lesz semmi, ott dolgozott.

Szerintem én is 3 év körül lettem az pedig 40 múltam😁😁

Az oviba tudom volt hogy alvasnál bepisiltem, kicsi lehetett a hólyagom suliba nem tudtam figyelni mert szünet után kb a 15-20 perctől már lestem mikor mehetek mert pisilni kell, borzasztó volt

2021. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Reni 28 ***** válasza:
72%
Kisfiam nyáron lesz 3 éves, elkezdtem a szobatisztaságra szoktatni,de nem szól még hogy pisilnie kakilnia kell, sőt a kakik/pisis pelusban/ruhában elvan, nem szól hogy cseréljük ki. Most már rá ül a bilire, de nem pisil bele, hiába ül rajta elég sokat. Anyósom szerint üssek rá a fenekére, mikor bepisil, vagy hagyjam a pisis ruhában, hogy ki csípje a fenekét, és majd abból tanulni fog. Nos egyiket sem fogom megcsinálni vele.
2021. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%
Azért elég durva hogy lassan a gyerek szabja a szabályokat és nem a szülő 😂😅 de mindegy is, “nehogy már a kicsi babucinak kicsípje valami a popsiját🥺” . Ez is nevetséges hogy egy kis fenékre csapás vagy kisebb “ütés” és kitalálják hogy lelki nyomorék lesz a gyerek. A sok hamis visszacsatolástól amit a social médiából szerez lesz majd lelkisérült amit az 5-7 évesek is már nézegenek.
2021. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23 légyszi ne rontsd itt a levegőt,ha te jónak látod verd a gyereked ,más nem fogja
2021. ápr. 15. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!