Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Eldobható pelenka vagy kimosható?

Eldobható pelenka vagy kimosható?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 20:50
A kérdező szavazást indított:
kimosható
eldobható
83 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Én a mosi mellett döntöttem. Már 2 éve.
2021. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Én kipróbáltam a mosit, de nem jött be sajnos. Szóval eldobható.
2021. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
77%
1.5 évig küzdöttem a moshatóval. A második gyereknél már nem szivattam meg magam, és eldobhatót használtam. Soha többet mást!
2021. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
77%

Első gyereknél eldobhatót használtunk.

Másodiknál moshatót. Utóbbi jobban bejött, de már szívesen szabadulnék. 2,5 éves múlt és nem akar megválni tőle, túl komfortos neki, hiába nem hiperszuper nedszívó van alatta.

2021. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
58%
Tehát, aki eldobhatót használ, az le lesz pontozva, akkor is, ha a mosható büdös, igénytelen, ormótlanul nagy és háromszor annyi meló? Nyilván nem környezetkímélő a sok szemét (bár a mosással kapcsolatban vitatkozom, hogy a másik oldalon mennyivel környezetbarátabb). De a válasz hasznos, akkor is, ha neked speciel nem tetszik. Ideje lenne, hogy az emberek meg tudják különböztetni az "egyet értek" és a "hasznos válasz" közötti különbséget.
2021. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek 5ossel, ezek a mosizillák amúgy 😃

Nekünk azért nem volt jó a mosi mert a gyerek utálta magán, kiütéses is lett, eldobható mellett elmúlt, az rendben volt neki, vissza a mosi, megint kiütés.

De amúgy én is lusta voltam folyton mosni, áztatni stb stb.

2021. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
45%

"ha a mosható büdös, igénytelen, ormótlanul nagy és háromszor annyi meló?"


Az eddigi válaszok nem, de ez a válaszod mindenképp le lesz, mert ez nem igaz és félrevezet, így nem hasznos.

Miért lenne büdös? Vagy inkább miért lenne büdősebb? A szar mindenben ugyanolyan büdös. A különbség, hogy az eldobható használat után is bűzölög, míg a moshatóból a cucc a wc-ben végzi és mosásig már nem büdös, míg a pelenkakuka igen.

Igénytelen?

Miért? Ezt nem is értem. Szép, kellemes tapintású, jó a bőrnek, szép a szemnek.

Ormótlanul nagy?

Ha nem értesz hozzá, hogyan töltsd úgy, hogy eleget szívjon és kicsi legyen, csak akkor.

[link]

Háromszor annyi? Inkább csak 1,5.

2021. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
77%
Eldobható
2021. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
73%
6-os: én sem látatlanban ítélkeztem. Mindent (is) kipróbáltunk, mosódió, teafaolaj, külön áztatás, többféle mosipelus, drága is, olcsóbb is, házilag is, aztán amikor feladtam az öko-bio-szuperanyu elvárásaimat és vettem egy csomag Pampers pelenkát, a gyerek segge pöttymentes lett, átaludta az éjszakát és érdekes, maradt napi 30-60 percem pluszban. Uram bocsá', szerintem jobban jártam végül, akár menő manapság, akár nem.
2021. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
30%

#7


Akkor mossad a szart évekig. Remélem mosi popsitörlőt és wc papírt használsz.

2021. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!