Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Eldobható pelenka vagy kimosható?

Eldobható pelenka vagy kimosható?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 20:50
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
53%

Én szagoltam az áztatás után, had tudjam már, hogy büdös volt-e vagy sem.

Pampers és pelenkakuka. Összehasonlíthatatlan, nyilvánvalóan. Értem a te oldalad, voltam ott, tévedtem és beláttam, hogy rosszul döntöttem és feleslegesen szenvedtem vele nagggyon sokáig.

2021. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
36%

Nyilván nem környezetkímélő a sok szemét


Azt mondják az elfogulatlan hozzáértők, hogy jobb a szemét, mint a mosás. Utóbbi a felhasznált vízzel, energiával, mosószerrel többet árt, mint a szemét. Pláne, mert ma már a szeméttárolókat egy idő után földdel terítik és fásítják

2021. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
68%

12, egy pelenka 600 év alatt bomlik le és egy gyerek után 1,5 tonna marad.

+ 1 db eldobható pelenka előállításához 500 liter víz kell, míg 30 mosható pelenkát mosok ki 6 liter vízben.

2021. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
72%

"Én szagoltam az áztatás után,"


Ott toltad el, hogy áztattad 🙈

A száraz tárolás a praktikus. A nedves tárolás során a bacik felszaporodnak, büdösödik, penészesedik, árt a pelenka anyagának is.

2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom, nálam egyáltalán nem büdös a pelu, napi 3 mp-em megy el azzal, hogy este elinditok egy 15 perces programot, majd 4 naponta egy rendeset.

A teregetés 5 perc, leszedni is 5 perc.

A baba bőre makulátlan, nem vakargatom a kakit, a mosógép intézi ezt a részét. Max ha valami nagyon durva betét van, szappannal átdörzsölöm. A mosószer 4 kiló volt 4ezer ft ( mosószóda, nátrium perkarbi és pelenka fertőtlenítő keveréke, plusz szódabikarbóna és citromsav, utóbbi 2vel 3 havonta egy mélytisztítás(na mondjuk az eltart egy napig, de órákat áznak a betétek, szóval úgymond az sem meló vele)) és örökre elég lesz, a készletem meg kinai külsőkből és betétekből áll, 60ezerért vettem az egész szettet.

Nekem bevált a dolog.

2021. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
79%
Nos, vkinek bevált, vkinek nem a mosható. Nekem nem. Szerintem akármelyiket válassza vki, nem lesz rossz anya.
2021. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
45%

"Remélem mosi popsitörlőt és wc papírt használsz"

Eldobható pelenkához sem használtam popsitörlőt, szóval...

A bidé nagyon hasznos. És még véres betétet is mosok.

2021. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
86%

Kinek mi vált/válik be.

Mi mosizunk,szeretjük.

2021. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
42%
17 hat te nem vagy semmi,véres betétet?eleggé igenytelen vagy hozzad se lenne gusztusom,ennyi sporolos embert ez mar ciki es pontozhattok le
2021. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
59%

#15


Akkor nem is dörzsölöd ki előtte a kakit, csak a nagyját leszeded és ugy a gépbe?

2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!