Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Eldobható pelenka vagy kimosható?

Eldobható pelenka vagy kimosható?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 20:50
1 2 3 4 5
 41/47 Leveltetu ***** válasza:
23%

Ertem en, hogy moshato...De utana semmi unzsenir nelkul bevagod a cuccaidat a mosogepbe es leforgatsz egy mosast?

Azert egy szaros peneka utan nem szivesen mosnam a feher inget, nincs az a mososgep ami fertotleniti magat vagy a makacsabb darabkak ne akadnanak be valahova.

Minden elismeresem a kornyezettudatos hős anyáknak.

Vegul is egyeni dontes, probalni kell aztan ami bevalik azt kell hasznalni.

Mi eldobhatot hasznaltunk, szerencsere a gyerek nem hasznal beloluk sokat.

2021. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
41-es, a pelenkákat általában 60 fokon mossák, textilferőtlenítővel, ami a mosógépet is fertőtleníti.
2021. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
71%
41. Azért nem az az általános amit itt egy anyuka leírt hogy cuccosan megy a gépbe. Elő kell kezelni. Kaka le a vécén, ami marad azt csap alatt mosószappannal szépen ki lehet szedni. A gépbe semmi kaka nem megy. 60 fok, ecet. Semmi baja nem lesz se a gépnek se a többi ruhának
2021. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
89%

Mi az az unzsenir?

Egyébként a mosógép erre való. Hányós betegség után se dobod ki a gépet. Van, aki gépzsíros munkásruhákat mossa, más a kutya cuccait rendszeresen.

Gondolom a felmosórongyoknak se tartasz külön gépet, pedig azon is minden van.

60 fok után tiszta minden.

2021. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Van egy instaanyuka, aki (miután az egész instaoldalat a gyerekeire huzta fel, profilt váltott) mosható pelenkákat árul. O azt hangoztatja mindig, hogy simán beteszi a gépbe 💩-osan a pelenkákat. Pontosabban, amit tud, azt beleguritja a vécébe, ami kicsit kremesebb, azt vécépapír-gurigaval leszedegeti, amennyire lehet, aztán megy a mosógépbe. Nincs semmi sikalas csap alatt. Így is lehet... 🤢 Ja nevét nem szabad leírni neki sem.
2021. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

45,

[link]

A legtutibb módszer. Kevés vízzel (magas nyomású víztakarékos "csapatóval") mindenféle áztatás és sikamika nélkül lejön a cucc 99 %-a akár krémes, akár gurulós.

2021. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Azokat én sem értem, akik úgy ahogy van, kakistul dobják be a gépbe - az anyatejes kakit le kell csapatni, a többit meg bele lehet gurítani a budiba. De az, hogy egyesek így csinálják - ami nálam sem fér bele - nem jelenti azt, hogy mindenki más is így tesz. Ez pont ugyanolyan, mint amikor az eldobható pelenka 6-8 órán át lóg csóri gyerek lábai között nappal. Mindkét "táborban" vannak undi esetek, de ez nem a rendszerrel, hanem az adott személlyel van összefüggésben.

Én a kakis pelust- ahogy fentebb is írtam - mindig kakamentesen rakom a gépbe, a tartalom bele a budiba, ha kell, lecsapatom zuhanyzóval és bedörzsizem marhaepeszappannal. Ami marad rajta folt, az semmivel sem undibb, mint - már bocsi - az átlag magyar férfi gatyáján lévő csík egy szaftosabb fing után, pedig nem hiszem, hogy sokan sz@rakodnak azzal, hogy 60 fokon fertőtlenítős vízben mossák ki, míg pl a pelusok nálunk csak úgy vannak.

2021. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!