Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem jó a 4kg-os babámra...

Miért nem jó a 4kg-os babámra egy pelenka sem?

Figyelt kérdés
próbáltuk pampers, auchan-os papírpelenkát mindkettőből kifolyik a pisi a derekán pedig elhihetitek szorosan van ráadva, van egy teljes készletem moshetó pelenkából is (zsebes), de ezeket még olyan nagynak találom, egy betétet teszek bele így is nagy a csomi, és ez is elereszti a derekánál a pisit. javaslatok?

2014. márc. 27. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mas méretet vegyél neki,
2014. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es méretet is próbáltuk, a mosható pedig egyméretesek.
2014. márc. 27. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:

ha kifolyik akkor nem jó, nagy a pelus. gondolom pár hetes még, 1-2 hét múlva már könnyebb lesz, te is belejössz, ő is beleformásodik majd :)

gumis derekút használ addig is, a combjánál meg a belső gumit igazítsd meg mindig, hogy kifele alljon

2014. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-esnek pedig jónak kellene lennie, nekünk is ekkora súllyal született a baba. Milyen sűrűn cserélitek rajta?
2014. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-3 óránként cseréljük, most 5 hetes a baba.
2014. márc. 27. 10:46
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es babylove.

Meglátod jó lesz.

2014. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Libero vagy Rossmannos pelus!
2014. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampersből folyt ki minden,de a Libero sem jött be, állandóan átázott mind két gyermekem, volt ,hogy megpróbáltuk amikor nagyobb volt, akkor sem votl jó, nekünk a tescos és penny vállt be.
2014. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiú? Mert nekem az jutott még eszembe, hogy talán nem jól adod rá a pelust. Kisfiúknál a kukacot lefele kell berakni, mert ha felfele áll, akkor tuti kipisil. :) A pelus fodrait pedig ki kell húzgálni és szorosan tépőzárazni a hasnál. Én első fiamnál Pamperst használtam, a másodiknál Liberót. Én mindkettővel meg vagyok elégedve, tulajdonképpen nem találkoztam olyan pelussal ami ne lett volna jó, csak amikor én elügyetlenkedtem a pelusozást. :) A fiaim még 1 hónaposan a new born méretet használták, tehát a legkisebbet, esetleg eggyel nagyobb méretet próbálhatsz. De ahogy írták, ha túl nagy, akkor is kifolyik. Ha jó a méret, akkor kb. a köldökéig kell érjen a pelenka széle, vagy a legjobb, ha takarja, hátul pedig a kis popsi felett legyen a másik vége (remélem érted, hogy gondolom).
2014. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetes a fiam, 5, 5 kg és a Pampers-t használjuk. Nekem mindig akkor folyt ki a pisi, ha nem jól tettem rá a pelust. Ez úgy esett meg, gogy:

1. Nem húztam össze jól a derekánál és laza volt.

2. A fütyi felfelé állt.

3. A Pampersnèl a comboknál ki kell húzni a pelus megfelelő részeit, hogy jól fedjen mindenhol. Néha ezt kihagytam és ott csorgott a pisi. Mi amúgy a 3-as active baby midi-t használjuk már.

2014. márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!