Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lett gyereketek teljesen...

Mikor lett gyereketek teljesen szobatiszta? Ez alatt azt ertem, h pisi-kaka is a wc-be. Nem bugyiba.

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A nővérem 1 éves volt. Nyáron bepisilt pelenka nélkül, és állítólag annyira undorodott tőle, hogy onnan kezdve szólt. Ám ez borzasztó korai, csak az érdekesség kedvéért írtam le.


A nagyobbik fiam 24 hónapos volt, épp betöltötte a kettőt.

A kisebbik 25 hónaposan lett szobatiszta. Ő szegénykém úgy, hogy építkeztünk, és annyira nem volt pénzünk egyik alkalommal, hogy nem tudtam venni pelenkát. Mondtam neki hogy nincs, ezért szóljon ha kell, mert nem tudok adni. Éjjel nappal szobatiszta azóta :)

2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Aki tud legyen szives valaszolni, eleg honap vagy ev a vegleges wc-bs pisi-kakara.
2014. júl. 11. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 25 hónaposan lett szobatiszta. Egy dög meleg napon levettem róla a pelenkát és mondtam, ha kell pisilni itt a bili és szóljon. Egyszer csak kiabál, hogy "Anya, pisi!" Rohanok, hogy szaladjunk a bilire és már benne volt...Azóta a wc-be pisil, kakál és soha nem volt baleset.
2014. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan 2,5 évesen (30hósan) lett a lányom szobatiszta. Egyszer csak szólt, és belepisilt a wc-be. Bilire sosem ült rá, rögtön a wc-be akart. Nem volt balesete, mindig időben szólt. Rá 2 hétre éjjelre is levette magának. Ott sem volt baleset.
2014. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nagy lányom 2 évesen lett szobatiszta, a középső szeptemberben lesz három, de a pisi még mindig pelusba megy, nem nagyon haladunk.
2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónap. Lányok.
2014. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon későn kb 28 hónaposan, a bölcsi végén, viszont akkor egyik napról a másikra teljesen szoba és ágytiszta lett éjjel-nappal.
2014. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nappalra 2,5 évesen, de 3 éves volt mire az éjszakai pelus is lekerült róla
2014. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nekem majd nem 4 eves ikreim vannak. Mindketto lassan ket eve pisi szempontjabol szobatiszta, de a kaka sajnos nemehz ugy. Bar az altalam kitalalt jatek miatt ugy nez ki, hogy a fiam talan kakaszobatiszta lesz lassan, de a lanyom nem hajlando, csak bugyiba kakalni. Gondolhatjatok, milyen ciki ez az oviban is, persz ejszakara pelusosok meg mindig. Bar nem minden reggelre pisis a pelusuk, kb fele-fele.
2014. júl. 11. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberi a gyerekem.3eves kora előtti nyáron. Amúgy a kakara azt hallottam..próbáld meg vele kipucoltatni magát. ..4 éves már nagyon nagy, ereni fogja hogy ez a csúnya kosz jobb lenne a wcbe
2014. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!