Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Elfogyott a pekenka, de a...

Elfogyott a pekenka, de a kisfiam csak abba hajlandó?

Figyelt kérdés
Nos tegnapelőtt elfogyott,elfelejtettem venni,de azóta direkt nem vettem. 3 és fél éves a gyerekem es mar megorulok,hogy pelenkaba hajlando csak kakalni. Azt mondtam neki-meg lehet kovezni,hogy hazudok-, hogy voltam boltban,de azt mondtak, hogy mar nem gyartanak pelenkat ilyen meretben,csak kisbabaknak. Ezt bevette,de nyavajog,sir,hogy nincs pelenka. Vegyek vagy mostmar hagyjam,hatha raveszi magat. Mindenfele dolgot ajanlottam,hogy majd valaszthat jatekot,ha ugyesen kaksizik. Csinalhatja bilibe,wc-be, vagy wc-be szukitovel. Melleulok ha szeretne,de csak hisztizik. Mar elegem van a pelenkazasbol,volt,hogy sokaig rajta hagytam,hatha a diszkomfort erzet raveszi,hogy wc-be nyomja,de NEM ZAVARJA,ha 1 oran at van rajta akkor sem!!!! Persze szetkenodik az egesz feneken,akkor jol fel kell emelni a labat hogy levaksrjam,de azert is hisztizik,hogy nem kenyelmes-persze,hogy nem. A lanyom 2 evesen xzobatiszta volt,pedig nem eroltettem. A kicsit sem eroltetem,de azert tudatositom benne,hogy ez nekem mar undi. Ja,meg o efogja az orrat mikor leveszem a pelenkat,de mar nem engedem,szagolja,ha mar nekem is muszaj :)
2014. okt. 17. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
szerintem ne vegyél több pelenkát. 3 és fél évesen már rég itt lenne az ideje, hogy a wc-t használja. ha szól hogy kakilnia kell, akkor ültesd a wc-re és addig nem is álljon fel onnan, amíg nem produkál valamit. egy idő után már fájni fog neki, és muszáj lesz a wc-be csinálnia.
2014. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

"hogy voltam boltban,de azt mondtak, hogy mar nem gyartanak pelenkat ilyen meretben,csak kisbabaknak. Ezt bevette"

Nem kövezünk. Ez jó ötlet volt! Tudatosítani kell NAGY GYEREK. Van egy javaslatom: teljesen állj le a témáról. Gondolom van kiswc és sámli, bili, majd ráviszi a szükség. Lesz 1-2 nehéz napotok, de rá fog szokni. semmit ne szólj, túl van már tárgyalva.

2014. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp ne vegyél több pelust. Hajrá :)
2014. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elsonek: csinaltuk,raultettem,lilara orditotta a fejet,frusztralni meg nem akarom. Volt,hogy nem adtam ra pelenkat korabban,addig tartotta-napokig!!!!-mig olyan szinten kellett neki,hogy belenyomta a gatyaba. Nem akarom,hogy visszatartsa,hogy szorulasos legyen a frusztraltsag miatt. Olyan nehez ugy.
2014. okt. 17. 20:43
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Van olyan gyerek aki még később is csak pelusba produkál.lányom is van h bilibe.éjszaka mi a helyzet?mert pl éjszaka szobatiszta ráér 5 éves korában.
2014. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj hogy képesek akár egy hétig is visszatartani, akkor meg már olyan nagy és kemény hogy horror kinyomni, utána meg már azért nem akar kakilni mert fáj, de ezzel csak azt éri el hogy megint tartogatja... én ráadnám a pelust, nem szívesen, de ráadnám.
2014. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó mondatod kicsapja az értelem biztosítékát. Mi az, hogy szagolja, ha neked is muszáj? Te mered magad anyának nevezni? Egy szörnyeteg vagy, nyilván a fejét is belenyomod a xa4ba. Gratulálok.
2014. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen,anyanak merem nevezni magam,az vagyok. Nem fog lelkiismeretfurdalast kelteni bennem a mocskos szoveged. Te biztosan az a tipikus vegletes anyuka vagy-ha az vagy-akinek megszunik az elet,ha gyereke szuletik es csak a gyerek letezik,mint egyetlen dimenzio. A te gyereked biztos orgonaillatut sz@rik,az enyem nem es nem vagyok hajlando szagolni,ahogy betolti a hazat a sz@rszag,mert o feloraig "kakal",hatha meg jon. 3 es fel eves ezt nem tudom toleralni. Es ja, nehogymar o urasaga befogja az orrat,mert o ilyen marha kenyelmes-mert az- en meg rabszolgamod szagoljam a tomeny cuccot folehajolva.


Az ertelmes anyukaknak koszi a kommenteket, a gyerek ma wc- be produkalt. :)

2014. okt. 18. 21:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

egy az egyben ugyanez volt a sztori a nővérem gyerekével, teljesen kikészült már ettől. én tök véletlen megláttam egy boltban a szezám utca "felejtsd el a pelust" című filmjét, megvettem, odaadtam délután, este hívott a nővérem, hogy bilibe kakilt a gyerek és örök hála.


egyébként a film letölthető, ha akarod letöltöm neked és ha adsz egy e-mail címet elküldöm. hátha.

2014. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Huhh,koszi,elfogadom a segitseget. Ide is kuldheted privatban. Vagy a linket ahonnan letoltheto. Bar ugy erzem talan most elindultunk a wc iranyaba :)

Egyebkent egy vegtelen makacs es ontorvenyu gyerek,mar pocaklako kora ota. Mindenben nagyon nehez eset,de szakember vizsgalata szerint teljesen rendben van :D

2014. okt. 19. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!