Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kislányom januárban lesz három éves. Már nyáron leszokott napközben a pelusról, de az alváshoz még mindig kell neki. Kiválasztja hogy melyik pelusba fog pisilni alvás közben, melyiket vegyük fel. Mondta már hogy neki nem kell pelenka de akkor háromszor öltöztettem át este. A legnagyobb baj hogy nem is zavarja hogy bepisilt. Volt olyan hogy lefektettem délután, de nem aludt, mégis belepisilt a pelusba. Mit tegyek??
2014. okt. 26. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyerekek később válnak ágytisztává. Lefekvés előtt pisiltesd meg. Az, hogy nem zavarja miért baj? Most azt látnád szívesen, hogy izgul, vagy fél, hogy mi lesz? Nekem 2 évesen már szoba és ágytiszta volt. Mikor egyszer beteg lett, alváskor bepisilt és sírt miatta, nem tudta mi történt és ezt nagyon rossz volt látni, hogy így beparázott.Januárig még sok idő van. Következetesen pisiltessed, de olvastam olyat is, hogy felébresztette, próbáld ki:) Sok sikert!
2014. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!