Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tényleg gátolják a szobatiszta...

Tényleg gátolják a szobatisztaság kialakulását ezek a "mai" pelusok?

Figyelt kérdés

védőnő mondta,hogy ebben nem érzik annyira ,hogy nedvesek.2 éves a kislányom,érdemes elkezdeni a bugyi használatát?

ma adtam rá,és egyenlőre szólt,hogy kakilni kell,persze ez még csak a kezdet.érdemes próbálkozni?motiválhatja őt egy szép bugyi?


2015. júl. 30. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, komolyan úgy bírom ezt a lepontozgatást.

Azért 0%-ban hasznos a válaszom, mert emlékszem, hogy engem motivált egy szép bugyi? Ezzel nem azt mondtam, hogy erőltesse rá a gyerekét a kérdező egy bilire ha még nem érett rá, egyszerűen leírtam egy személyes tapasztalatot, hozzátéve, hogy nyilván nem másfél éves voltam, hanem nagyobbacska ha vannak erről emlékeim.


A mai pelusokkal kapcsolatban amit írtam, az pedig szerintem így van (és még sokak szerint, köztük pl. a 40 éves tapasztalattal rendelkező gyerekorvosunk).


De jó, legyen 0%-os a válaszom, mindenki nyomjon piros kezet, hajrá!

2015. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nem érdemes ezzel a lepontozásokkal foglalkozni,baromság az egész,unatkozóknak találták ki.én azért lelkesen próbálkozom,hátha összejön majd,és érik a kis agya is.
2015. júl. 30. 12:31
 13/13 ssmartinstone ***** válasza:
Engem személy szerint motivál a szép nedves bugyi. 20 f
2015. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!