Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Fél éves önállóan ülni tudó...

Fél éves önállóan ülni tudó gyermeket érdemes bilire ültetni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 17:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mi a kérdés? Hiába válaszoljuk itt harmincan is, hogy semmi értelme, ha eldöntötted, akkor hajrá, ha nem kötözöd oda, akkor nem ártasz vele, csak épp semmi értelme.

Viszont szerintem az ismerősöd, khm... nagyot mondott, amikor azt állította, amit, hacsak nem egész nap a bilin ülteti azt a szerencsétlen gyereket.

2015. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész nap a bilire rakod a kicsit, meg fogsz lepődni, még bele is fog kakilni!


Komolyan a fél éves babádat biliztetni akarod? Szerinted miért pisil bele a nagyon intelligens ismerősöd gyereke? Szerinted attól hamarabb lesz szobatiszta, mert a 6!! hónapos gyerekedet ráteszed a bilire? Vagy esetleg szól is, hogy jön a pisi? Mennyi idős vagy egyébként?

2015. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy érdemes-e, mert ott náluk működik.

Nem írtam, hogy ezt fogom tenni.

28 éves vagyok

2015. dec. 7. 18:45
 14/22 anonim ***** válasza:

12.vagyok.


28 évesen felteszel egy ilyen kérdést? Nem kéne mindent elhinned amit az ismerősök mondanak.

2015. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem mondta. Láttam.

És szerintem olyan kérdést teszek fel amilyet akarok :)

2015. dec. 7. 19:00
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem baromság, de létezik ilyen elmélet, az EC:


[link]

[link]

2015. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, és ha megvan a bili, akkor ideje lassan, hogy magának csinálja a szendvicset vacsorára.


A fiammal kivártam a megfelelő kort, és ezután egy háromnegyed napomba telt, hogy szobatiszta legyen. Levettem a pelust, elmagyaráztam, 3x bepisilt, mert nem értette teljesen. 4x-re sikerült a wc-be, nagy ünnepet csaptunk, azóta szobatiszta. Ez volt egy vasárnapi napon, utána csütörtökön sikerült a kaki is, az is rendben volt. Két hét múlva levettem az éjszakai pelust is. Ennyi volt az egész, de nem azért mert zseni ő vagy én, csakis azért, mert kivártam, míg megérik rá.

2015. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha ec-zni akartok vele. Ha van az embernek türelme állítólag látni hogy mikor fog a baba termelni. Én ehhez lusta vagyok, de ismerek olyat, aki nem pelenkázza a babáját egyáltalán. Ha néha bilire rakod az kb ilyen lenne. Ez még nem szobatisztaság, mert a baba nem érzi az ingert.

Viszont a személyes tapasztalatom az, hogy egészen kis babák is valahogy kontrollálják magukat. A nyolc hónapos kisfiam még sohasem kakilt álmában, ha úton vagyunk akkor sem kakil. Ha telinek érzi a pelenkáját nem pisil/kakil bele, hanem megvárja a frisset.

2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9-es vagyok...miert lettem lepontozva? csak mert normalisan valaszoltam a kerdesre?
2015. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem vagy normalis
2015. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!