Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 14 hónaposan korai elkezdeni...

14 hónaposan korai elkezdeni a bilizést? Várjam meg a kövi nyarat? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 19:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?! kérdésre kérdéssel válaszolsz, majd rámfogod h erőltetem, látom ma se ba..ott meg az urad, keserű vagy, és támadsz, nem válaszolsz akkor minek szólsz hozzá
2016. jún. 14. 08:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, úgyhogy ezt benézted. Én nem fogok neked virágnyelven fogalmazni, mint a barátnőid, nehogy megsértődj (főleg a hozzáállásod láttán). A kérdést szerinted miért tettem fel? Nem 'tán azért, mert ezek fontos információk ahhoz, hogy lássuk a gyerek érettségét és érdemben tudjunk válaszolni? Tök "jó" ám félinformációk alapján tanácsot adni! Ha azt írtad volna, hogy igen, előre jelzi az ingert, akkor én azt válaszolom, hogy ebben az esetben tedd rá a bilire. (Persze gondoltam, hogy nem jelzi, mert ebben a korban ez még korai lenne.) Minden esetre a kérdés egy jó támpont ahhoz, hogy magad is felismerd amikor már érdemes próbálkozni vele. Ha meg magadtól is tudod ezeket, akkor tök felesleges volt megkérdezni.
2016. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen végül is tudom, csak filóztam rajta
2016. jún. 14. 11:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem korai. Nem lesz szobatiszta valszeg, de megszokja a bilit, és könnyebb lesz átszoktatni később. Ha ülni tud, a bili már jó móka.
2016. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig, ha van időd meg energiád, igenis meg lehet próbálni, mert jó játék. Nekem 3-ból 2-nél működött, persze egyáltalán nem erőszakoltuk. a harmadik télen volt ilyen korú, így vele később próbálkoztunk. Ha csak néha sikerül, az is jó, ha tetszik neki, neked meg annyival kevesebbet kell mosni/vásárolni. Azt írják, az azért fontos, hogy siker esetén nwem szabad túlzott mértékű örvendezést csapni, de szerintem ha temészetesen kezelitek, picit megdícséritek, az jó. Itt a jó idő, hajrá!
2016. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Franz Müller válasza:

Kedves Kommentelők! A GYIK nem vitafórum. Mindenféle kérdésnek helye van itt. Akit valami nem érdekel, feleslegesnek tartja,----nem kell elolvasni!!!

Nekem nincs gyermekem, nem is volt és nem is lesz, mégis érdekesnek találtam a problémáról szóló beszélgetést és tanulságosnak a fiatal anyukák számára.

2016. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!