Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan tovább? Így már a...

Hogyan tovább? Így már a kinti sétákat meglehetpróbálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiam 2 hete itthon pelenka nélkül van ügyesen jelez is ha kell neki pisilni kamina. Kérdésem a játszóterezéshez megpróbálhatja pelenka nélkül? Ki hogyan csinálta? Tegnap meg ma délutáni alváshoz sem kért pelusát baleset mentes volt mind két alvàs. Igyekszem az ő tempójában haladni.


2016. jún. 14. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is ket het mulva mentunk ki, szerintem egy kozeli jatszoterre mar kimehettek. Vigyel sok valto gatyat, nadragot, popsitorlot es zacskot a pisis dolgoknak. Hajra! :)
2016. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időt bír ki 2 pisilés között.

Ha otthon is csak 2-3 óránként szól, és balesetmentes, akkor elindulhattok. De ha még bizonytalan vagy, valóban vigyél váltó ruhát.

2016. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-3 órát simán bír. A játsztér még 5 percre van.😁

Mentek a zöld kezek.

2016. jún. 14. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam az első pelusmentes napon délután már pelus nélkül játszóterezett. Sosem történt baleset. Imádott a szabadban pisilni. Ha láttam, hogy toporog, jelez, csak annyira belemerült a játékba, hogy magától nem ment, kivittem a játszótéren kívülre oldalba pisilni egy fát. Imádta.
2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma a játszótéren pelus nélkül jött a fiam. Semmi gond sem volt. Olyan boldog vagyok😀.
2016. jún. 14. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!