Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 20 honapos lanyom hogyan...

20 honapos lanyom hogyan szoktassam bilire? Nagyon mozgekony es nem hajlando 1 percig sem egy helyben ulni.

Figyelt kérdés
Addig eljutottunk, hogy nadragban raul 2 masodpercig de anelkul csak ordit. Wc szukitovel sem jartunk sikerrel. Tul korai lenne meg? A pelenka ha tele van huzogatja... gondolom zavarja.

2018. márc. 8. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Most lesz 2 eves a kisfiam de meg bilit sem vettem....

Majd lassan beszerzek egyet.de eloszor csak ismerkedunk vele,ha akar raul,ha nem akkor nem.

Meg nem is latom rajt,hogy erdemes lenne probalkozni.

A nagyobb fiaim is 2,5-3 eves koruk kozt lettek erettek ra.veluk is igy csinaltam es tenyleg par het alatt teljesen leszoktak a pelusrol.

Az en anyosom is hulyiti a fiat a bilivel,mert o ilyenkor mar...

Jah,csak ok csaladiban eltek es parom nyaron toltotte a 2ot,igy egesz nap az udvaron ruhangalt egy szal futyiben es a kutyat sem zavarta ha lepisilte a fuvet...

Nem kell az ilyen megnyilvanulasokkal foglalkozni.

2018. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbik fiam holnap lesz 25 hónapos, még eszembe sincs a bilivel piszkálni :) A nagyobbik is elmúlt már két és fél éves, amikor két hét alatt szobatiszta lett nappalra, a kicsinél sem aggódom. Érdekes, hogy tőlem is állandóan kérdezgetik, hogy mikor kezdünk már bilizni, és fura mód a szüleim memóriája teljesen mást mond, mint az enyém, mert szerintük a nagy már rég nem volt pelenkás kétévesen :D Ami már csak azért is lehetetlen, mert pont abban a hónapban kezdte a bölcsit, amikor a második évét betöltötte, és még jóóó hosszú ideig hordtam be neki a pelenkát, sőt, volt, hogy anyukámat kértem meg, hogy vigye be, de erre valahogy nem emlékszik :D

Na, lényeg a lényeg, a kicsit is még békén hagyom egyelőre ezzel, semmi jelét nem mutatja annak, hogy érett lenne rá, sőt, ha érzem, hogy kakis, és megkérdezem, hogy van-e kaki a pelusban, simán le is tagadja. Egyáltalán nem tart még ott, hogy akár csak másodpercekkel korábban tudná jelezni, hogy pisilni vagy kakilni fog, visszatartani meg végképp nem tudná még semennyi időre sem. Tök ráér még.

2018. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Annyi ugyes anyukarol lehet hallani, akinek mar masfel eves kortol szobatiszta a gyereke."


Mármint ügyes idomár? Gyakorlatilag egy agyoniskolázott foxterriernek szebb élete lehet.

2018. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!