Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti hogyan oldjátok meg a...

Ti hogyan oldjátok meg a bilizést útközben, ha nincs autótok?

Figyelt kérdés
A gyerekem még most kezd megbékélni a bilivel, de meg pelenkás. Viszont,ha hamar beletanul, lenne egy példa kérdésem ezzel kapcsolatban. Lassan 3 éves és gyönyörűen sétál már 1 éves kora óta és szót is fogad amikor megyünk valahova. De azt vettem észre,hogy sokan kinéznek ha babakocsival is kozlekedek..de a nagy bevásárlást, meg hosszútavú útra viszont jól jön a babakocsi. Gondoltam beleteszem a bilit is..dehát ez kilővr a későbbiekben..Mivel menet közben sehol nincs wc és hiába menne el otthon, de rájön a szükség mondjuk a buszon?? Oké leszállok vele valahol, de ott is vadászni kell a mosdót. A kérdés lényege,hogy ilyenkort Ti mit csináltok? Jó most itt lesz a nyár úgy egyszerűbb...de télen??
2018. márc. 24. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
A kisfiam oldalba pisilt egy szimpatikus fát, a kislányommal pedig kerestem egy szimpatikus bokrot. Sosem kerítettem nagy feneket a dolognak. Egy kétéves még nem tudja hosszan visszatartani, ahogy idősebb lesz a gyermek, egyre kevésbé lesz kardinális kérdés. A fiam most 5 éves, Vele már nem kell fát keresgélni.
2018. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

Váltóruha legyen nálad.

Van papír bili. Nyilvános wcre meg van olyan papír amit rá lehet teríteni az ülőkére.

Meg bokor fa.

Nem csináltam nagy ügyet ha pisilnie kellett fát mindig találtunk vagy kakinál jól jött az ülőkére rakható papír dmbe rossmannva van.

A babakocsit mi is sokáig használtuk naés? Inkább tolom abba ha elalszik mint cipelem. Valshogy dicsekvés tárgya lett ha hamar abbahagyjàk a babakocsi használatát csak azt nem teszik hozzá hogy lehet a gyerek nem ül meg benne már vagy nagy monstrum kocsijuk van. Csináld ahogy nektek jó.

2018. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!!! A babakocsiról én is így gondolom pedig szerintem teljesen jó találmány főleg aki sokat megy meg kb mindig a világvégére...még egyszer köszi mindenkinek, megfogadom a tanácsaitokat.
2018. márc. 24. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:
"Sokan kinéznek..." - végtére is a kismoci meg a cipelés motorostul tiszta ésszerű alternatíva... Nem tudom, hol élnek. Vagy a tömegközlekedők bíráló tekintetére gondolsz? Ők csak haragszanak a nagy helyfoglalás+támadhatatlanság miatt. Amint ráöntik egy nagyobb darab öregasszonyra a haragjukat, már elégedettek is a szigor takarásában újra.
2018. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!