Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 ev utan miert szoptatnak az...

2 ev utan miert szoptatnak az anyukak? Tobbet olvasok, hogy 3 4 evig is szoptatnak, de pedig 2 ig ajanljak

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 18:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
44%

Who ajánlása 3 év



Gondolom mindkét fél igénye..

2019. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom mert a gyerek igényli és jó összebújni. Meg baromi nehéz néha a leválasztás.


Én egy évig szoptattam, de ha a baba igényelte volna tovább, akkor nem hagytam volna abba.

2019. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
58%

Úgy tudom, a WHO 2 évig ajánlja.

Én pl 1.5 éves koráig mindenképpen szeretném szoptatni, maximum 2 éves koráig ha még igényli. Aztán le fogom választani.

2019. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
S kinek mi köze, hogy meddig szopik vagy nem szopik egy gyerek. Ez egyéni döntés. Olvass kicsit utána, hogy miért is jó a szoptatás hosszútávon.
2019. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
59%
En ezt oszinten nem tudom megertrni. Ha egy gyerek mar megy, van egy csomo foga es plane ha beszel is... naneeeee. De nem vagyunk egyformak. Van akiknek örömet okoz.
2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%
Anyának örömet okoz, szerintem abszolút nem normális egy ovis gyereket szoptatni, 1 éves korig csecsemő egy gyerek, addig van rá pozitív hatással az anyatej, én már a 2 évet is túlzásnak tartom, de a 3 teljesen abnormális számomra. Amúgy meg mindenkinek a magánügye, csak egy idő után a gyereknek is ciki.
2019. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%

Az öcsém 6 éves koráig szopizott. Anyánk azért szoptatta addig mert nagyon nyugtalan volt és az mindig megnyugtatta. Aztán kiderült hogy autista.

Persze tudom hogy ez a legtöbb sokáig szopizó kisgyereknél nem így van szerencsére.

2019. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
78%

Én a kérdésnek azt a részét nem értem, hogy pedig 2 évig ajánlják.


Miért, ezen kívül mindent úgy cisnálnak az anyukák, ahogy az ajánlott és helyes a gyerek egész gyerekkorában. Ne viccelj.


Azért szoptatnak tovább, mert nekik így jó, és ez éppen elég indok.

2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
11%
6os! Te vagy abnormális. Ki vagyte, vagy bárki is, aki elokoskodja, kinek mi jó? Igenis, hiába akarja levalasztani az anya, ha a gyerek megy, szalad az anyja után és csak a cicin nyugszik meg. 3 évesen.... azert mert az átlag 1 év után jaj levalasztom, ne szopizzon, mert az gáz... Komolyan mondom... ne is szuljenek, ha nem a gyerek igényeit helyezik előtérbe.
2019. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindegy mások meddig csinálják.

De nálam a beszéd megkezdése a stop. Bizarrnak érezném :S

De persze ez egyéni dolog, semmi baj azzal ha más máshogyan csinálja :)

2019. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!