Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én kicsit lesokkoltam, ti mit...

Én kicsit lesokkoltam, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm cigizik úgy, hogy szoptat...

Megkérdeztem miért ,hisz árt vele a kicsinek

Erre azt válaszolta -nem ártok vele mert olvasta egy anya-baba oldalon hogy nem jut át a tejbe semmi...

Csak kiváncsi vagyok nektek ilyenről mi a véleményetek...


2019. aug. 21. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Volt már pár ilyen kérdés. Átjut.


De mindenki azt csinál a gyerekével, ami akar, nincs közünk hozzá.

2019. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Akkor jól tudtam hogy átjut

Tudom hogy nincs közünk hozzá csak kiváncsi lettem ti mit gondoltok az ilyen hozzáállásról

2019. aug. 21. 15:51
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Elitelem.

Egy ismerosom vegig cigizte a terhesseget, gondolom szoptatasnal sem tette le. Ettol fuggetlenul nincs kozunk hozza, az o gyereke. De az ilyen nem anya.

2019. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
En is ismerek olyat, aki vegig cigizte a terhesseget..Idiotak.
2019. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez még gázabb:


[link]

2019. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik lányom szívbeteg. 3 és 6 hetes kora között végig kórházban volt, megismertem jópár anyukát 1 éves kor alatti babákkal. A nagy részük cigizett, kb a fele szoptatott... szívbeteg, sok esetben frissen műtött kisbabát. Gondolom terhesen sem fogták vissza magukat, meg is lett az eredménye. 😕
2019. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Megvan róla a véleményem de ugyanakkor semmi közöm hozzá.
2019. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Semmi közöm hozzá. Ő dolga. Persze elitélem az ilyet, mert ennyi áldozatot sem képes hozni a gyerekéért, de nem fricskáznám hangosan.
2019. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

5ös: ez a fórum engem most sokkolt. Van aki azt írja 6-7 dobozzal(!) szív el egy nap.


Amikor abbahagytam, akkor volt 1300ft egy doboz, most fogalmam sincs, mennyi lehet. De ez így is majdnem 300 ezer forint egy hónapban! Nem hiszem el.


Azt hittem, hogy csak az egybites, mélyszegénységben élő nők dohányoznak a terhesség alatt. De ebbe a fórumba teljesen normálisnak tűnő anyukák írnak.


Másrészt ez a gyenge kifogás, hogy nem tudja letenni. Igen, leszokni marhaszar, kemény meló, megcsináltam kétszer (második gyerekemet várom), és most is azt érzem, hogy bármelyik pillanatban azonnal vissza tudnék állni a napi egy dobozra. De ez döntés kérdése. Arról döntök, hogy a legjobb esélyeket akarom megteremteni a gyerekemnek.


Bocs kérdező a félig offért, de ez most szíven ütött.

2019. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer már írtam egy válaszban. Nemrégiben történt. Elmentem volt osztálytársamhoz babalátogatóba és ott volt még egy volt osztálytársam. Mindkettőnknek 3 hónapos babája van. Mindkettőnek lógott a cicin a gyereke és nekik szoptatás KÖZBEN a cigi a kezében. Szörnyű volt látni. Ezt írom úgy, hogy terhesség után én is visszaszoktam, de csak akkor amikor alszik és azt is kint az udvaron véletlenül sem a házban.
2019. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!