Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Én kicsit lesokkoltam, ti mit...

Én kicsit lesokkoltam, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm cigizik úgy, hogy szoptat...

Megkérdeztem miért ,hisz árt vele a kicsinek

Erre azt válaszolta -nem ártok vele mert olvasta egy anya-baba oldalon hogy nem jut át a tejbe semmi...

Csak kiváncsi vagyok nektek ilyenről mi a véleményetek...


2019. aug. 21. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyetértek.
2019. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%

"Azt hittem, hogy csak az egybites, mélyszegénységben élő nők dohányoznak a terhesség alatt. De ebbe a fórumba teljesen normálisnak tűnő anyukák írnak."


Normális?? Olvastad te ezeket a lényeket?

"Ezt mondta páromnak is mikor először hazavittem az én lányom nem csak szép és csinos hanem a tüdeje is edzésbe van és karban van tartva. Mármint nikotinnal és kátránnyal van karbantartva.csak akkor nincs cigi a számba hosszabb idig mikor boltba vagyok vagy ügyet intézek akkor azt a 30-40 percet kibirom valahogy cigi nélkül. Ha Timim is rászokik fiatalon én nembeszélem le róla mert mi 1 cigis család vagyunk. Én megveszem neki ha Pl: 13 évesen rászokik ha kér ha nagyobb lesz adokneki malyd, hogy próbálja ki tiltani nincs értelme. 18 éves koráig én megveszem neki malyd amenyit szív malyd.Én kislányként 5 dobozzal akartam szívni 3-4 doboz lett. Azt mondtam timinek ha elkezd nőiesedni melltartó kell egyébb nőiesedés akkor cigizhet."


"Mára a szülést követő 1 dobozról napi 3-4 dobozra és érzem, hogy még feljebb fog meni. Mittegyek, hogy nelegyek láncdohányos??

Mert nagyondrága a cigi főlleg 2 kicsi gyerek mellett. Salyonos előfordul, hogy mondom a lányomnak most nincs anyánk pénze édeségre. Amikor kijövünk mellette nemmesze van 1 dohánybolt mondomneki az ajtóba várjon meg. A kis cukikám mondja mindig anya cigire van pézed? Mondomneki anyának ez kell mert 20 éve, hogy cigizek így már függő vagyok már nem bírom letenni a cigit. "


"Misem fogunk leszokni nővéremmel. Nővéremnek van 1 3 éves fia ő a 4. hónapban letette 2 hónapig szomtatott és visszaszokott. Mondta erre a 7 hónapra sem kellett vólna letenni mert csak kínozta magát. A 2. gyereknél már nemfogja letenni a cigit elszívja ezt az 1,1.5,2 dobozzal és én is így fogom csinálni. Inkább kisebbsúlyú baba...minthogy szemvedjek. Inkább kövezzenek meg szidjon le a doki csak cigizzek cigizzünk nővéremmel.És megbeszéltük nővéremel új év új cigiár és töltősdohány árak az csak kicsit emelkedik így napi 2-3 dobozról felemeljük 4-re mind 2 MERT IMÁDUNK CIGIZNI AZ A LEGJOBB DOLOG MINDENKI DOHÁNYOZZON!"


Ezeket fejbe kéne lőni minimum. Gusztustalan primitív véglények.

2019. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom olvastátok e, de az elején még normálisan próbálták egymást bíztatni, hogy nullára lemenjen a cigi száma. Azokat nem is ítélem el, de van, akinek az anyja adta a szájába terhesen a cigit, meg van aki napi 7 dobozt szív. Én nem gondoltam, hogy ilyen van! A kedvencem, hogy valamelyik írta, hogy nem kell ezért beszólogatni nekik, mert az árt a babának!! Hát kész vagyok!
2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

22: ezeket pont nem olvastam. Őszintén csak egy oldalt olvastam végig, és jobb volt a helyesírás, mint gondoltam. Erre értettem, hogy relatív normálisnak tűnnek.


Azon az oldalon, amit olvastam, egy volt, aki nagyon alja volt, aki napi 6 dobozzal szív. Kiszámoltam, ez majd 10 óra cigizés naponta. Mikor keresi meg a rávaló 250 rugót?

2019. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!