Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy 14 hónapost? Egyáltalán leszoktathatom?

Figyelt kérdés

Nekem már nyüg az egész, ő pedig extra cicifüggő. Értem ezt azon, hogy napközbe is hanyatt vágja magát ha nem engedem hogy felhúzza a pólom és szopizzon. Minden mást megeszik, nem is keveset, szóval nem azért cicizik mert éhes lenne...

Tudom tudom, 1 éves kora előtt kellett volna leszoktatni, de nekem akkor még jó volt, meg mindenki azt mondta hogy 2 éves korig ajánlják. Na de ő sose fogadott el mást, mert volt hogy próbáltuk, még a tejitalt se. Cumisüveget se, és cumizni se cumizik. Inni itatópohárból iszik. Na már most, 2 éves kor előtt ha leszoktatom akkor kötelező neki mást adni helyette? Tápszert nem fogadja el. Max ha ciciből jönne 😅

Hogyan szoktassam le legalább a nappaliról? És később az éjjeliről? Éjjel vagy 3szor kéri még. Fokozatosan vagy egyik napról a masikra megvonni? Ki hogy csinálta?

Egy kétségbeesett anyuka


2019. nov. 1. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy 500ml (fél liter?) tápszer vagy tejital kellene egy olyan babának is, aki mondjuk 1,5 éves, és napi 5x rendesen eszik?

Mit vársz ezektől az italoktól?

2019. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok, csak egy hónappal fiatalabb a lányom. Semmit nem fogad el nekem, hogy valamivel tudjam helyettesíteni. Vagyis pohárból igen, de nagyot kortyol és folyik minden fele. Sok féle cumit/itató poharat/kulacsot próbáltam. Csak vizet fogad el belőle, de csak 1 max 2korty. Egyedül evés közben hajlandó rendesen innk. Napközbeni ivást ciciből akarja megoldani. Totál tanácstalan vagyok én is. Remélem kapsz valami okos választ, hogy megoldást találjunk mind2en a problémára
2019. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!