Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jégkocka zacsiba fagyaszthatok...

Jégkocka zacsiba fagyaszthatok anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy higiénikus. Lehet venni speciálisan erre a célra zacsikat. Bár az elég drága. Jobban jársz, pl. tárolódobozokkal, azokat később másra is tudod használni.
2010. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem ... ahogy irták nem higiénikus. inkább azt javaslom hogy vegyél - szerezz egy aventes v. bármilyen kifőzhető mércéspoharat és azt tudod fertőtleniteni és abban fagyaszd a tejet ha megfagyott egy textilpelusra kiboritod és több darab tejkorong mehet a fagyasztózacskóba vagy kis nejlon lapokkal elválasztva akár egymásra is öntheted a tejet és akkor csak a fóliával együtt ki kell emelni a pohárból a kivánt tejadagot.
2010. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hamás fagyasztás után úgyis nejlonba teszem, akkor nem mind1??

Naponta 6-7 szer fejek, sajna 1 hét alatt megtelne a fagyóm dobozokkal!A spaciális avent, madela zacsik iszonyat drágák!Nem akarok havi tizen ezreket zacsira költeni!Na mind, akkor majd kitalálok valamit!

2010. júl. 22. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Amit lefagyasztasz, előbb-utóbb úgyis kiöntöd. Akkor nem mindegy, hogy most vagy fél év múlva? Ennyi erővel le is adhatnád az anyatejgyűjtőnek pénzért. Ha ilyen sok tejed van, nem fog elmenni egyik napról a másikra, hogy 100 litereket kelljen tartalékba lefagyasztanod.


Zacsiba nem higiénikus, meg kiszakadhat, és felengedés közben kívülről fertőződhet. Inkább szerezz be befőttesüveget és főzd ki, az nagyon olcsó, és tökéletesen megfelel.

2010. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A bátyám kisfiának adom, nem magunknak "spájzolok" !Sajna csak 2-3 hetente jutunk el hozzájuk, olyankor hűtőtáskákba viszem.Eddig tejgyűjtő zacsiba raktam,de drága!Már 2 fiók tele van tejjel a hűtőben, így a befőttes üveg kizárva, és a müanyag poharak, stb is!Leadni nem tudom gyűjtőbe, mert bács kiskun megyében nincs állomás!
2010. júl. 22. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó a jégkockazacsi!Én is abba teszem,és előtte megkérdeztem a doktornőt,hogy mi a véleménye.azt mondta,hogy nincs vele semmi baj,azért mert nincs ráírva,hogy babáknak való,attól még nem mocskos.Nem kell túlzásokba esni...De akit megnyugtat,persze tegye erre a célra gyártott cuccokba!
2010. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,nem kötözködésképp ,de van bácsban állomás,én kméti vok,és a védődő rá akart beszélni a leadásra,de én magunknak spájzolok(azért nekem nincs annyira baromi sok)
2010. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tescoban lehet kapni anyatejgyűjtő zacskót. 2000 Ft, 40 darab van benne, higiénikus, és egy zacskóba 250 ml megy maximum. Én ezt találtam a legjobb megoldásnak.
2010. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök hogy Kecskeméten van állomás, de én Bajai vagyok, kicsit macera lenne naponta elvinnem oda!

Egyébként utánajártam pár dolognak!

A szülein müanyag üzemesek, és megérdeztem az édesapámat hogy a sterilnek mondott avent zacsit mivel sterilizálják! Azt mondta röhejes amit a cimkén írnak!Mint minden zacskót azt is magas hőfokon készítik!Ami már maga sterilizálja!De viszont azt még nyomdázzák is, így már nem marad steril!A sima zacsik, amiken nincs felirat, sokkal sterilebbek!Más eljárást nem létezik a zacsik sterilizálására.35 Éve müanyag üzemet vezet, azt mondta ez csak reklámfogás!!!

2010. júl. 24. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


olvasd el és megtudod ki miben fagyasztja le a tejét

2010. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!