Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jégkocka zacsiba fagyaszthatok...

Jégkocka zacsiba fagyaszthatok anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én "örököltem" üres bébiételes üvegeket. Azokat kifőztem és abban fagyasztottam le az aznapi tejet. A kupakra meg ráírtam a dátumot. A mennyiséget nem, de az nem is lényeg szerintem.
2010. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én pici babának (és nagyobbnak se, ami azt illeti) tuti nem adnám az így tárolt tejet, csakis steril tejtároló zacskóból vagy sterilizált műanyag Aventes pohárból. Az anyatej az egyik legkényesebb tápanyag, és a pici babák immunrendszere még nagyon fejletlen! Én is Aventes poharakban fagyasztottam le, igaz az elején ipari mennyiségűt kellett venni, de aztán újra fel lehet használni (később másra is). Ha elviszed a babának az adott mennyiséget, az első körben elvitt poharakat visszakapod, míg a tejtároló zacsikat ki kell dobni.
2011. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!