Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit észtek szoptatás alatt?

Ti mit észtek szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva. A kórházban a felvilágosítás abból állt, hogy a K-betus ennivalokat (karfiol, karalábé stb) nem szabad enni szoptatás alatt. Az aprómagvas gyumolcsoket se mint az eper

És a hüvelyeseket sem.. Borsó, bab...


10 hétig próbáltam tényleg kerülni is ezeket nehogy fájjon a hasa emiatt de néha néha becsuszott par darab karalábé a levesbol, és. Epres ivoleveket is fogyasztottam, epres zabkasa is megvolt. Bár ezeknek nem hiszem h olyan sok eper tartalmuk lenne.

Nem volt panasza a babámnak.

Már teljesen kivagyok, nehogy kB semmit sem ehetek, a brokkoli is "szelhajto" elvelg mint a karfiol, ám mégis lehet enni...

Kb ami marad az az alma barack, (KÖRTÉT SEM DZABAD UGYEBÁR) meggy, szilva, banán... Na meg pár zöldség. Abból kB alig lehet valamit. Hogy vigyem be akkro így a megfelelő tápanyagokat?!


Jo nem azt mondom hogy csilis babot kellene ennem karfiol levessel, és lencsefasírttal, de nem tudom helyes e hogy ezt javasolják.

Itt az eper szezon és enm merek egy fél kilót megenni belőle nehogy baj legyen.

Ugyanakkor az új ajanlasok szerint mindent lehet ami nem okoz problémát a babanak.


Szerintetek? Ti hogy találkoztok?


2020. ápr. 8. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én napi két átlagos erősségű is kávét ittam, jó alvó a babám. Szerintem ezt sem érdemes kiiktatni, csak ha gondot okoz.
2020. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Coffelia ***** válasza:
Egyél rendesen, amit megkívánsz, és figyeld a hatását. A babák nem olvasták a szakkönyveket.
2020. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szülés utáni nap karfiol levest kaptunk a kórházban ebédre....
2020. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!