Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki mellből szoptat,...

Ha valaki mellből szoptat, minek a cumisüveg?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de első babámat várom, nagyon friss még minden. :)
2021. febr. 12. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Például ha el kell mennie otthonról és előre lefeji a mennyiséget, apa is oda tudja adni a babának.

De van aki ilyenkor pohárból adja.

2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én biztonság kedvéért vettem 2 cumisüveget, ha esetleg nem sikerülne szoptatnom, vagy ha el kell mennem itthonról, akkor meg lehessen etetni. Pár hét és kiderül, hogy fog-e kelleni és ha igen, akkor milyen szituációban :)
2021. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején eggyet vettem,pontosabban a kézi mellszívóhoz volt. Egyszer használtuk,amikor a 6 hetes kontrollra mentünk vissza a férjemmel. Anyukám vigyázott a fiamra és akkor jó volt.
2021. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Én ha vendégségben voltunk/ vendégek voltak nálunk olyankor tápszert adtam a gyerekeknek.
2021. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Pótlásnak, de megvan a veszélye, hogy bekavar a szoptatásba. Szoptatási tanácsadó nekem a Lansinoh-t ajánlotta, amikor muszáj volt pótolni és nem egy-két milit, hogy jó legyen a svéditató/fecskendő/kanál hozzá.
2021. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy volt, járt a mellszívóhoz, sosem használtam.
2021. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudhatod, mikor lesz rá szükség. 1-2 darab cumisüveget érdemes beszerezni szülés előtt, mert nem tudhatod, hogyan fog alakulni a szoptatás. De többet nem érdemes, mert azt sem tudhatod előre, melyik márka melyik típusú cumisüvege fog beválni a babádnak. Előttem már leírták, lehetnek olyan helyzetek, amikor cumisüvegből a legegyszerűbb megitatni a babát. Nyilván a szoptatás a legjobb, de azért a cumisüveg sem Belzebub találmánya.
2021. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Elsőnél jól jött, mert mikor pont belendültünk, visszakerültem pár hétre a kórházba, baba meg maradt apával, aztán utána még pár hónapig "hibrid meghajtású" volt, mire utolértem az étvágyát. A másodiknál is volt egy biztonsági tartalékként, de vele sosem használtuk.
2021. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Én a kórházba is vittem magammal. Kellett is, igaz nem tejet ivott belőle, hanem baba vizet, de volt kamilla tea is, azt is lehetett adni neki. Még olyan kevés tejem volt, hogy kellett neki folyadék.
2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Vana akinek semmire. Mi nem vettünk, nem is hiànyzott soha.
2021. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!