Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki mellből szoptat,...

Ha valaki mellből szoptat, minek a cumisüveg?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de első babámat várom, nagyon friss még minden. :)
2021. febr. 12. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
4-ből 3-nál nem vettem, nem is használtuk soha. Az egyik beteg, hetekig intenzíven volt, így neki muszáj volt sajnos.
2021. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

-Ferjem adta a lefejt tejet amikor orvoshoz mentem vagy nem ertem haza valahonnan szoptatasra.

-Volt mar olyan tobbszor is h annyira behergelte magat a lanyom a faradtsagtol h nem lehetett lenyugtatni es olyankor a cicit sem fogadja el csak zokog. Uvegbol rogton omlott a szajaba, le is nyugodott tole.


-Egyszer pl a rakott krumpliban a kolbasz annyira fuszeresnek bizonyult h sikitott a hasfajastol, lefejtem a tejem, ment a csapba es kov etetesnel kapott fagyobol regit. Stbstb. Most pl hetek ota nem hasznaltuk, de jo ha van legalabb 1 uveg, aminek a cumiresze hasonlit a mellbimbod alakjara. Mas alakut egyik gyerekem sem fogadott el.

2021. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Én is vettem. Elmentem varratszedésre ami nem két perc és a kórház is 45 perc innen. A kocsiban a férjem megetette. Meg persze vizet is adok neki.
2021. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Én hozzátápláláskor bontottam fel a cumisüveg csomagot. Abból kapta a vizet.
2021. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Dettó, mint a 14es, előtte próbáltunk abból lefejt tejet adni neki, ha úgy jött ki, de abból nem itta (100% anyatejes, csak szopizott). Most, a ht óta abból kap vizet. Ha picit nagyobb lesz, kap csőrös poharat, de addig tök jó, hogy megszokja így a vizet is.
2021. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Mért pontoztak le? Nem értem. Az a baj, hogy vizet adok neki vagy a cumisüveg?
2021. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Engem is lepontoztak.. (14)

Sőt! Én még csak nem is fejtem! Most jöhet az extra lepontozás... XD

2021. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért vettem, mert tudtam hogy fejnem kell, és nem szoptathatok, csak cumisuvegbol kaphatja a tejet. (szívbetegség miatt nem szophatott, nehogy elfáradjon) műtét előtti 2 napon üvegből kapta, aztán szonda, majd megint üveg.
2021. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
Arra is jó, ha túl sok a tejed (ilyen is van).
2021. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!