Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki milyen mellszívót ajánl...

Ki milyen mellszívót ajánl kézi vagy elektromos és miért pont azt?

Figyelt kérdés

Kissé tanácstalan vagyok ez ügyben kisfiamnál kézi mellszívóm volt de elég sok idő volt kiszívni, mennyiséget akartam növelni,késöbb meg csak lefejni fagyasztani... ez 7 éve volt most jön a kistesó.

Melyiknek mi az Elönye/hátránya? Nem tudom melyiket vegyem. Hallottam jókat az elekromosról és azt is hogy fájdalmasan szívja. Gyorsaságra is mennék akkor meg lehet az elektromos jobb. Nem tudom.


2021. márc. 14. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Philips kézi mellszívóm van, már a második babánál is remekül működik. Elektromossal nincsen tapasztalatom, de több ismerősöm mondta azt hogy nekik nem esett jól ahogy szívta. Nem feltétlen volt durva, de kellemetlen.

Ez az enyém azért jó mert én szabályozom a tempót és a mennyiséget. Kényelmes használni, úgyhogy én erre szavazok.

Több babánál viszont a gyorsaság miatt praktikusabb lehet az elektromos.

2021. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Elektromosat. A kézi nagyon béna volnt nekem, kb kézzel (mármint mellszívó nélkül) hatékonyabban fejtem. Nekem állítható erősségű elektromos van, nagyon szeretem, ha fáj lejebb veszem, ha még bírnám akkor feljebb. Vettem hozzá olyan melltartót amibe be lehet dugni a szívókát (Amazonról 5000 ft) így nekem csak ot kell ülnöm, amíg tart a fejés, tudok közben a babával foglalkozni.
2021. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az elsőnél Avent kézi volt. Szerettem, de mivel tejleadó voltam, rengeteget fejtem, és nagyon fàjt már 3 hónap után a kezem. Vettem Avent elektromosat. Én nagyon meg voltam elégedve vele, a második gyermeknél már csak azt használtam. Az egyetlen hátránya az volt, hogy hangos. De mivel nem a baba mellett fejtem, így nem zavarta.
2021. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

kicsit off, követném mert ez engem is érdekel, bár nálunk csak babatervezés van még.

a múltkor a tescoban 7ezerért tudtam venni avent kézi mellszívót, úgyhogy én beruháztam rá. a kórházba tudom vinni ha kell, az első napokban van mihez nyúlni. mivel közel sem biztos hogy fog kelleni, előre nem akarok több tízezret kiadni rá, a 7ezer meg nem nagy bukás ha még semmit se ér, bár azt kétlem. ha kelleni fog, veszek elektromosat majd.

2021. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

#2 vagyok, még gondoltam leírom az általam használt nevét: Ardo - Calypso. Drágának drága, nem tagadom, de halk, állítható az erősség és a gyorsaság is, nekem megérte.


#4 Eredetileg én is így voltam, megvettem valami párezres kézit, ami totál használhatatlannak bizonyult, bár legalább a kórházi tartózkodáshoz jó volt, az tény. Ha mást nem, legalább serkenti a tej beindulását. Azért drukkolok, hogy neked hasznos legyen. :)

2021. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

4es vagyok. köszi 2es5ös!😁

igazából úgy voltam vele, hogy az avent nem egy gagyi márka.. plusz cumisüveg is van hozzá, ami kapásból 2ezer ft környéke, szóval ha azt vesszük, 5ezerért nem sok a mellszívó... és 5-7 ezrekért simán árulják használtan full sárga-barna szívóval, cumisüveggel... 😨😫

2021. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Elektromos Lorelli baby care. 9 gyors és 9 lassabb fokozat. Árban is teljesen megfizethető
2021. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Elsővel Medela mini electric volt. Nem használtam sokat, 4 hónapot, de tönkrement a motorja.

Második gyereknél Lansinoh compactom volt, ez is hordozható mint egy kézi, mert megy power bankról is. Nagyon jó kütyü, nagyban megkönnyítette a dolgom. Annyi hogy ha lenne harmadik gyerek, lehet beruháznék egy kétfejesre.

2021. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Én 6 napja szültem, nekem ez van:

[link]


Mivel nem szopizik a babám, nekem hatalmas segítség. Már a kórházban is használnom kellett és nem bántam meg, hogy nálam volt. 3 óránként fejek, így fontos, hogy kényelmes legyen.

Van stimuláló funkció, én minden fejést ezzel kezdek, utána pedig 16 erősség közül lehet választani, hogy hogyan szívjon.

Összeszerelni és tisztítani is nagyon könnyű, én maximálisan elégedett vagyok. Nagyon jól feltapad a cicire, így fél kézzel simán használom.

Érdemes akciókat figyelni, én decemberben 34.000-ért vettem, azért nem mindegy :)

2021. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt kézi, egyszer használtam, kifejezetten kényelmetlen volt a kezemnek és a mellemnek is.

Aztán Lansinoh dupla elektromosat használtam, nagyon kényelmes volt a mellnek is (kisebesedett mell sem fájt fejés közben) szóval azt tudom ajánlani

2021. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!