Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki milyen mellszívót ajánl...

Ki milyen mellszívót ajánl kézi vagy elektromos és miért pont azt?

Figyelt kérdés

Kissé tanácstalan vagyok ez ügyben kisfiamnál kézi mellszívóm volt de elég sok idő volt kiszívni, mennyiséget akartam növelni,késöbb meg csak lefejni fagyasztani... ez 7 éve volt most jön a kistesó.

Melyiknek mi az Elönye/hátránya? Nem tudom melyiket vegyem. Hallottam jókat az elekromosról és azt is hogy fájdalmasan szívja. Gyorsaságra is mennék akkor meg lehet az elektromos jobb. Nem tudom.


2021. márc. 14. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Volt kézi,de nagyon kényelmetlen volt vele fejni. Az elektromos sokkal jobb volt,gyorsabb,hatékonyabb. 1 evig fejtem,szoval nekem kellett az elektromos
2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Ki az a nyomi, aki lepontozott mindenkit?


Én próbáltam elektromos és kézi aventet is. Nekem az utóbbi vált be inkább. Sokkal praktikusabb volt. Kis helyen elfér, kocsiban is használtam. Nem kellett konnektort keresni.

Viszont tény, h.ha rengeteg tejet kellett volna leszívnom, az elektromos kézkímélőbb lett volna. Nekem csak szaporításhoz kellett, megvha mentem vlhova előre leszívni. Sok felesleg nem volt.

Én előre lehet nem vennék elektromosat. Beruháznék egy kézire, nem nagy összeg annyira. Aztán kiderül, h.elég lesz-e, kell-e.

2021. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak is elektromos medela swing 😊
2021. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az elektromos jobban bevált. Avent kézivel kezdtem, de egy kín szenvedés volt. Sokáig tartott és nagyon fájt. Most elektromos van és imádom. 1 cici 10 perc, és egyátalán nem fáj.
2021. márc. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!