Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért baj, ha nem szoptatom...

Miért baj, ha nem szoptatom az első babámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ahányszor említem valakinek, hogy nem szoptatok, mindig jön a MIÉRT?! Nem is próbálkozol?! felháborodott kérdések.


A kórházban hiába tették cicire a babát, főleg csak komfort szopizás volt. Nagyon jó technikája volt, amikor szívott, de fél óra alatt ez 4-5 szívás volt. Folyamatosan üvöltött emiatt, éhes volt, így tápszert kapott.

Én nem hagytam annyiban és az előtejet is elkezdtem fejni, kínkeservesen 10-20ml-t fejtem.

Most nagyon beindult a tej, folyamatosan fejem és fagyasztom, a babám csak anyatejet kap üvegből.

Őszintén nem is próbáltam cicire tenni, mert félek, hogy fogyna, így pedig látom mennyit eszik. Ez miért annyira nagy baj?

3-4 óránként fejek egyébként. A babám 10 napos.



2021. márc. 18. 10:45
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Ha kényelmes így, akkor fejj és úgy etesd, de hosszú távon tényleg sokkal egyszerűbb csak betenni a cickót a szájába :D Az én fiam a kórházban segítség nélkül egyáltalán nem tudott szopizni, nagyon féltem mi lesz itthon, ahol nincs nővéri segítség, de egy hetes korára ráéreztünk a dologra és azóta is nagyon ügyes.

A kellemetlen kérdéseket megértem, nekem is nagyon rossz, mikor furán néznek rám a császár miatt, és magyarázkodni kezdek, hogy totál tropa a retinám és nem szülhetek természetesen, stbstb, hogy megértsék, nem hisztiből vágtak fel... Mintha másra tartozna...

2021. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!