Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek brutális cicifüggő...

Akinek brutális cicifüggő volt a gyermeke még 20 hónaposan is, de már nem akart az anya szoptatni, hogy hagytátok abba, hogy ne sérüljön a gyermek?

Figyelt kérdés

A történetem röviden :

2 gyermek édesanyja vagyok (3, 1.5) igény szerint szoptatott babák, se cumi se c.üveg.

Az első gyerkőc (fiú) nem volt cicifüggő, 1 évesen szinte csak alváshoz kérte. 3 hónapos terhes voltam mikor vele abbahagytuk, mert már nagyon fájtak a melleim szoptatáskor, ekkor ő 12 hónapos volt. Pikk-pakk elfogadta a tápszert, altatáskor kapott, de a cumi nem kellett neki.

Aztán rá fél év múlva megérkezett a kislányom és ő azóta is kéri, 20 hónapos most, de mint egy csecsemő... Folyamatosan rajtam csüng. Ja a fiú is vissza - vissza jár 😅

TUDOM!! hogy neki ez a jó, és hogy mi a WHO ajánlás, de elfáradtam, és szeretném visszakapni a szabadságom. Se nem alszom, kimerít, fáj mert néha harapva csinalja, cibálja, birizgálja, szóval elég kezd lenni. Hogyan szoktassam le kíméletesen úgy, hogy ne sérüljön? Őrjöng ha nem kaphatja meg. A ragtapaszt leszedi, bár tudja, hogy a bibit tapasztjuk le.

Segítség.



#függőség #szoptatás abbahagyása #Kíméletes elválasztás
2021. jún. 29. 07:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdező tett fel ilyen kérdést. Birizgálás, tb. Az uborkásból derült ki nekem, hogy ez ugyanaz a perverz állat, valószínű férfi. Jelentsétek, ez beteges...
2021. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Tudod kit jelents fel!!!! én feltettem egy kérdést hogy hogyan szoktassam le a gyerekekem magamról. Senki nem írt olyan megoldást, ami egy békés elválasztás lenne. Csak szapultok.... Mi a perverz ebben??? Nektek lehet nem csinált ilyet a gyereketek, de az enyém cicifüggő. Ez van... Rá van kattanva... Ezért kértem segítséget. A fb szopis csopi nem játszik, mert nincs már fbom, mert hanyok tőle. Erre itt beolvastok nekem. Kinek képzelitek magatokat??? . Egy normális kérdést tettem fel!!! Az válaszoljon aki tud is! Az hogy a gyerekem annyira szereti a cicit, hogy a maga nyelvén beszél hozzájuk és a kezében lévő megragcsalt uborkaval eteti... Ez 2x fordult elő... Ebben mi a perverz??? Tudod mi a perverz, ha valaki poni farkat hord a seggében, vagy olyat csinál ami a társadalmat megbotránykoztatja... Ebben semmi perverz nincs. Segítséget kértem erre szapultok. Nincs szoptatási tanácsadó a közelemben, de már szeretném letenni a szoptatást.

Részemről ez a topik lezárva.

Megoldom magam ha már ennyi okostojás TISZTELT A KIVÉTELNEK!!!! nem tudott segíteni.

.

2021. jún. 30. 10:25
 23/40 anonim ***** válasza:
81%
Azon senki nem akad fenn, hogy miért cigifüggő a gyerek????? Ez nektek normális???
2021. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Másfél éves, és gondolom közrejátszik a szeparációs szorongás is. Ezért is félek most attól, hogy megsínyli az elválasztás.

Amúgy is egy kis matrica, és egész nap kézben lenne. Nehezen tudom az apjá al is itthon hagyni. Igény szerint szoptatott baba.....

Jó lenne ha egy IBCLC laktacios szaktanácsadó tudna segíteni nekem.

Ja és nem meztelenmedünk itthon mielőtt valaki kérdezné!!!! Se nem vagyunk perverzek, se élünk rossz életet. Átlagos család vagyunk. Ok! Nem férfi vagyok hanem nő /anya.

2021. jún. 30. 11:24
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
Az se normális hogy a gyerek nincs el az apjával. Valami nagyon alaposan félrement nálatok ezzel a majomszeretettel…
2021. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Figyi, kihez ragaszkodjon, ha nem hozzám? A szomszédhoz? Én vagyok vele egész nap itthon.

Elnézésedet kérem, hogy szeretem a gyermekemet úgy ahogy más nem tudja. Te biztos másképp csinálod a sajátoddal..


Jézusom mibe keveredek itt az oldalon egy kérdés miatt....

már bánom, hogy kérdeztem.

Az apukája este tér haza a munkából. Persze hogy nehezen van el vele, vagy bárkivel. Nem vagy tisztában a másfél éves gyermek viselkedésével. Valaki oda tudja adni másnak a gyermekét és elvan, én nem... Neki most van a szeoasziringos időszaka,

De megint eltertünk a tárgytól! Tudsz segíteni vagy sem kedves 25-ös!!??? Ha nem kérlek, ne raboljuk egymás idejét. Köszi

2021. jún. 30. 11:41
 27/40 anonim ***** válasza:
84%
Rajtad senki se tud segíteni mert mindent megmagyarázol miért jó az úgy. 😂
2021. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

27es figyi!!!!!!!

Erre a kérdésre tudsz válaszolni?


Hogyan szoktassam le kíméletesen úgy, hogy ne sérüljön?


Tudsz??? Ha nem tudsz kérlek ne trollkodj, mert nem hasznos számomra.

Nekem hiába írjátok, hogy vegyem el és hagy ordítson... Nem tehetem meg. 3 lakásos tarsashazban élünk, papírvékony falakkal ellátva, 2 dolgozó szomszéddal. Ne haragudj meg, hogy mást szeretnék a kislányomnak mint az orditást és azt, hogy éjjeleket ne aludjunk, még ennyit se ameminnyit most.

4,7,8-as kérdező, köszi nektek a HASZNOS VÁLASZOKAT.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jún. 30. 12:00
 29/40 anonim ***** válasza:
82%

Megírták előttem millióan. Ne tömd a melled a gyerekeid szájába. Először hisztiznek majd, de pár nap alatt felfogják hogy nincs.

Probléma megoldva…

2021. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó az, amit már írtak. Vegyél fel valami olyat, amitől nem tud hozzáférni a melledhez és mondd, hogy elfogyott. Dicsérheted, hogy ez azért van, mert már nem kisbaba, hanem nagyfiú, aki a sok fogával már ügyesen meg tud enni mindent. A cici csak iiiilyen (és itt mutathatod) pici babáknak való, ő meg már ekkkkora nagyra nőtt, lássa be, hogy nem is férne vissza a pocakodba se.

Ha úgy érzed, ez hű-de-kegyetlenség, akkor te nem tudsz elszakadni tőle, és még halogathatod pár hónapig. (Ha nem terveztek több gyereket, ez hatványozottan igaz szokott lenni, hogy kisebbik tovább marad baba anyának.)

De nem fogja még érteni, ha este lehet, de délutáni alváshoz nem, meg éjszaka nem, meg reggel nem... hiszen ezeket a fogalmakat még állandósulnak pár évig, így az általad képzelt fokozatosság szerintem csak több hisztit szülne. Szóval ha elhatároztad, nincs visszaút, a "nem" mindig maradjon "nem", mert egy-két hétig tesztelni fogja. Helyette viszont felkínálhatod neki, hogy összebújtok, simogatod a hátát, olvasol mesét, amit ő választ, vagy átszokhat valami nyunyókára :), amit ő választ ki és az majd "segít" neki elaludni.

2021. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!