Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok az ellen hogy...

Mit csináltok az ellen hogy ne legyen fájdalmas a szoptatás?

Figyelt kérdés
Vettem krémet rá de annyira fáj hogy már azok agyalok hogy tápos lesz a kicsi
2022. márc. 4. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó lehetséges ok:


[link]


Ajánlom ezt a honlapot, sokszor találtam itt fontos plusz infór, amit másutt nem írtak le.

2022. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A rossz technika miatt fáj legtöbb esetben. Tanácsadó segítsége sokat ér ilyenkor, mert a baba megtanulja helyesen bekapni a cicit és onnan már nem is fáj
2022. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap vettem fel a kapcsolatot egy szoptatási tanácsadóval.

4 hetes a babám, a fájdalom miatt félig tápos csibe, de még mindig fáj a szoptatás.

Kedden gyerekorvos, ott rákérdezek erre a nyelv dologra, mert a tanácsadónak is ez volt az első kérdése.

Ezen a két fronton indulunk el, hátha van olyan oka a fájdalomnak, amit meg lehet szüntetni.

2022. márc. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megtanítottam a babát, hogy nagyra tátsa a száját. Meglepő volt, hogy milyen hamar megértette.
2022. márc. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Hogyan lehet megtanítani a babanak? Jól jönne a tipp :)

2022. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy nem érti? Esetleg picit hozzá érsz a kis szájához, mutatod és mondod neki, hogy ááá, tátsd ki a szádat nagyra!

Ha nem tátja, leveszed a mellről (a kisujjad odatolod finoman), és újra elmondod...


Ugyanúgy, mint amikor arra tanítod, hogy ne harapjon. Türelemmel.

2022. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!