Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg nem lesz olyan egészsé...

Tényleg nem lesz olyan egészséges a gyermekem mert nem anyatejjel etetem? Anyatejes babák egészségesebbek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 21:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%

#9 de a kérdésre vonatkozó tudomànyos cikket nem tudsz mutatnj? 😃 Mit olvassunk utàna, ha te magad se talàlod azt amit el kellene olvasni?

Szellemi szintről te inkàbb ne beszélj.

A személyeskedés nem érv, akkor sem ha neked nincs màs a tarsolyodban.

Nem az ezredjére leírt az van amit mondok és kész sem érv.

Ennyit rólad. Tipikus a mellemet tudom felmutatni màst nem anyuci.

2022. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
18%

21 # Sötét hozzaszólás. Nagyon elmaradott.


Évtizedek óta folyamatosan próbálják a nőket erről felvilágosítani, edukálni és lám, itt tartunk még mindig. Elszomorító ez a makacs, nyakas butaság.


De te tudod, etesd porokkal a gyerekedet ha ennyire beszűkült a gondolkodásod.

2022. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
29%

Nagy szàmokban mèrve egèszsègesebbek a szoptatott gyerekek. Egymillió szoptatott gyerek közül több lesz egèszsèges, mint egymilliò tàpszerrel tàplàlt közt.

Rengeteget szàmìt a genetika ès a környezeti hatàsok is.

Viszont ez csak òriasi mintàt nezve làtszik egyertelműen. Attól, hogy nem anyatejet kap, mèg nem biztos, hogy a tièd beteges lesz.

2022. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
42%

[link]


"Az utóbbi években a szakemberek rádöbbentek arra, milyen messzemenő káros következményei vannak a mesterséges táplálás előtérbe kerülésének, és ezért világszerte ismét a csecsemők szoptatását szorgalmazzák. A szoptatás művészetét azonban – bármilyen egyszerű és természetes is az – újra kell tanulni. Ehhez szeretnénk Önnek segítséget nyújtani.


Oldalainkon információkat találhat a szoptatásról, amelyek megbízhatóságát évtizedek tapasztalatai igazolják, és a tudományos kutatások is alátámasztják. Az LLL-füzetek-ben röviden összefoglaltuk azokat a helyzeteket és nehézségeket, amelyekkel egy szoptató anya leggyakrabban szembe találja magát. "

2022. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
27%

Mint írtam feljebb, évtized óta próbálnak edukálni :


[link]

2022. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
45%
Az lll csak egy bűntudatkeltő női szekta.
2022. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
77%

#24 hiteles informàciót kértünk. HITELES. Ez kb mint ha egy vallàsfanatikust kérdeznél a terhességmegszakítàsról.

A hozzászólásaid tovàbbra is egyenlőek a nullával. Sötétezés,a vitapartner totàl megalàzàsa. Na igen, ezt írtam fent. Mikor az észérvek elfogynak marad a személyeskedés. Én meg ezt nem értem minek szül az, aki ilyen hülye, az még hagyjàn, de rosszindulatú. Vadidegen kisbabàk gyerekek betegségének erőszakos vizionàlása csakazért is, hogy igazad legyen és promotàld a szoptatást erőszakosan, nem tudom milyen érzelmi vilàgot tükröz....menjél szoptatni, làtszólag az megy egyedül.

2022. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
26%

27es, egy orvos oldala elég hiteles ?


[link]


Mondjuk nem tőlem kérted.

2022. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
18%
Egy egyszerű angol nyelvű google keresès kidob több tucat TUDOMÀNYOS cikket.
2022. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
18%

29# Hát persze. Evidencia.


De itt néhányan azon vergődnek, hogy mutassunk cikket 🤦‍♀️

2022. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!