Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék még? Szoptatási...

Mit tehetnék még? Szoptatási probléma

Figyelt kérdés

Kedves anyukák, nagy szükségem lenne tanácsokra, hátha van amit még nem próbáltam.

4 hetes a babám, 1 hetes elmúlt mire kiderült, hogy sajnos nincs elég tejem. Azóta tápszeres pótlást kap, de nagyon szeretném ha inkább anyatejes lenne. (Ne értsetek félre, semmi bajom a tápszerrel, hiszen így legalább jól lakik a gyerekem, csak nem így szerettem volna)

Rengeteget iszom, szedek tejszaporító vitamint 2 félét + tejszaporító shaket, az éjszakákat leszámítva minden szoptatás után fejek és minden héten találkozom szoptatási tanácsadóval. Ez így megy 3 hete és egy minimális javuláson kívül nem történt semmi, továbbra sem elégíti ki csak az anyatej a gyermekemet. Nem tudom mit tehetnék még, hogy jobban beinduljon a tejtermelés. Van-e rá egyáltalán esély? Aki volt hasonló helyzetben ott mi lett a kimenetel? Van valamilyen praktika ami bevált nálatok?

Nagyon el vagyok keseredve, mert úgy érzem a lehető legtöbbet megteszem az ügy érdekében, még sincs eredménye.

Előre is köszönöm a segítséget!



2022. jún. 8. 22:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves, hogy érdeklődsz :)

Kb 2x annyi lett a tejem, mint előtte volt, sajnos még így sem elég arra hogy elhagyjuk a tápszert, de örülök hogy sikerült javulást elérni és több anyatejet kaphat a babám.

Nagyon rosszul éltem meg és napokig csak bőgtem, aztán láttam hogy boldog és jókedvű a gyerekem és akkor elengedtem. Neki se és nekem se hiányzott ez a stressz.

2022. júl. 22. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!