Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anya és a saját gyereke...

Az anya és a saját gyereke szoptatása teljesen magánügy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor csak az anya és a gyerek lehet bent a helységben? Más nem láthatja, hogy szoptathatja?
2022. júl. 16. 22:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
88%
Nekem igen, én az elvonulós vagyok, max a férjem látta, én az anyukám vagy a barátnőm előtt is kényelmetlenül érzem magam.
2022. júl. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%
A kórházban bárki előtt. Mikor hazajöttünk a védőnő előtt is simán. Anyukám előtt is előfordult talán 2szer. A férjem előtt meg bármikor. Anyósom ha ott volt el nem vonultam, de elfordultam. Nem látott igazából semmit. Nyilvánosan egyszer sem. Szerencsére meg tudtam oldani hogy ne kelljen. De ha kellett volna, akkor is megoldom hogy senki ne lássa mi történik. Aki telibe előkapja az csak polgárpukkasztás
2022. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%
Férj, gyerekek, anyám vagy régi barátnők előtt nem szégyelltem. Após előtt azért igen. Meg nyilvánosan sem szerettem, pedig nem látszott ki semmi, de azt egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt muszáj a második gyereknél pl. játszótéren padon háttal takaró alatt... Mondjuk autóban vagy kiránduláskor erdőben nem éreztem gáznak, mert ott nem is látták. Másnál viszont egyáltalán nem zavart, ha akár mellettem szoptatott (tipikusan gyerekorvosi rendelő).
2022. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%
Én olyan emberek előtt szoptattam szívesen, akinél az sem zavart volna, ha meztelenül lát. Ez nekem a férjem és anyukám. Anyósom látott még ezen felül szoptatni, de ott már takartam magam. Nyilvánosan én nem tudtam volna szoptatni, ha mentünk valahová hosszabb időre mint 3 óra, lefejt tejet vagy tápot kapott. De ez én vagyok, amúgy nem ítélem el a nyilvános szoptatást, ha valakinek komfortos.
2022. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem jell túlmisztifikálni.

Ha kettesben vagyunk, akkor intim és bensőséges. De ha úgy jön ki, hogy anyam, anyósom, sógornőm, régi barátnőm volt itt az se zavart. Férjemet ide se veszem, mert nem tudom ki az akit a saját férje zavarja e kozben.

Nyilvánosan nem emlekszek, hogy csinaltuk volna, max parkolóban kocsiban.

2022. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%

Az anya döntése, hogy számára mi a határ. Ugyanakkor szerintem nem illik mások arcába tolni az utcán, buszon stb. Engem nőként zavar más nők mellének a látványa, egy textilpelust nem tart semmiből oda hajtani.

Mivel nem szoktam fedetlen mellel sehol sem mutatkozni, maximum az orvosnál (gerincröntgen, tüdőszűrés), így én takarás nélkül senki előtt nem szoptatnék (férjem nyilván kivétel).

2022. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a férjem előtt esetleg anyukám előtt szeretnék és pl kifejezetten zavart, mikor nővérem nagycsalád előtt a nappali közepén etetett. Nem szóltam neki , de fura volt pláne hogy az akkor még csak párom, akivel alig párszor találkozott szintén ott ült és láttam, hogy ő is zavarba jött.
2022. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
68%
Ez a baj, hogy anyuka csak saját magára gondol. Ha őt nem zavarja akkor csinálja, az már nem érdekli, hogy másokat zavar. És hiába természetes, hiába csinálja diszkréten, szexelni sem állunk neki mások előtt azzal érvelve, hogy takaró alatt csináljuk.
2022. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
16%
18. És megérkezett az ügyeletes balfék, aki a szexhez hasonlítja egy csecsemő etetését. Mi a javaslatod nagyeszű barátom? Kuksoljunk otthon amíg szoptatunk? Ne menjünk emberek közé és ne intézzünk ügyeket? Gondolom te vagy a legjobban felháborodva ha egy gyerek nyilvánosan merészel üvölteni és zavarja a kis privát szférádat. Csodálkoztam is, hogy eddig normális válaszok születtek, de szupi, hogy befutottál.
2022. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kuksolj otthon amíg szoptatod, ahogy sokan megteszik és én is tettem. Vagy a kocsiban, vagy az erre kijelölt helyeken. Számos lehetőség van.
2022. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!