Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anya és a saját gyereke...

Az anya és a saját gyereke szoptatása teljesen magánügy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor csak az anya és a gyerek lehet bent a helységben? Más nem láthatja, hogy szoptathatja?
2022. júl. 16. 22:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom megérteni hogy valaki hogyan tud nyilvánosan szoptatni. Szerintem ízléstelen. Nem csináltam soha és nem is tenném.
2022. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
32%
Hát pl. úgy, hogy ott vagy mondjuk az Állatkert közepén a nagyobbal és a kicsi, aki nem fogadja el a cumisüveget, már vörösödik az üvöltéstől és bkv-val még egy óra az út haza. Nem pont így, de hasonló történt velem, pedig igazán nem állt szándékomban nyilvánosan szoptatni és marhára kiszámoltam, hogy nem is fogok, de aztán muszáj volt. A nagyobbal még anno hazarohangáltam, a kicsivel olyan 5x történt meg a 2 év szoptatás alatt, hogy lehet, hogy felháborítottunk valakit, mert tudta, hogy hiába van letakarva és nem látszik semmi, én bizony épp szoptatok.
2022. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk nem megyek el 1 órányira lévő állatkertbe bkv-val két gyerekkel amiből egyet még kizárólag szoptatok.
2022. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
31%
És akkor a másik gyerek két évig ne menjen sehová?
2022. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
26%
Nem megyek sehova :D :D :D jaj de jó. Gondolom hős férfiak mondják ezt, akik jót matyiznak a női mellre, de isten ments, hogy az eredeti funkciójára használjuk. 2022-ben még mindig vannak olyan seggarcúak akik szerint ízléstelen megetetni a gyereket. Istenem de jót lehet kacagni a vergődéseteken :D az a legjobb az egészben, hogy nem tehettek semmit ellene, csak főttök a saját, szegényes levetekben
2022. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
55%

"És akkor a másik gyerek két évig ne menjen sehová?"


Miért, tán 2 évig csak szoptatod a gyereket? Fél év után már eszik mást is. Addig is lehet menni bárhová, csak nem bkv-val 2 óra utazással egy több órás programra..



Utolsó, a stílus maga az ember. Látszólag itt te vagy az, aki vergődik a sok smiley mögött.

2022. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%
26. Juj de beszóltál. Látom rátapintottam a gyenge pontodra. Pont ilyen álszentek vagytok mind. Amíg szexi fiatal lány, mehet, egy anya eteti a gyereket gusztustalan. Amúgy látszik nincs gyereked. Képzeld mágikus módon nem szűnik meg az igénye az anyatejre, van hogy másfél éves korig az anyatej a legfőbb táplálék, illetve folyadék. Száradjon ki a gyerek, mert téged egy mell látványa zavar? Arról ugye ne is beszéljünk, hogy nyugtató funkciót is el lát a szoptatás, de te ezt nyilván nem vagy képes felfogni. Lehet anyád téged is szoptathatott volna és nem lennének ilyen becsípődéseid. Egyébként én már tényleg az internet mély bugyraiban találkozok ilyen őskori gondolkodású emberekkel, mindig megdöbbenek, hogy van aki még itt tart. És cukikám hiába dobálózol a stílussal, te vagy aki kiakad azon, hogy anyák megetetik a gyereküket. :D
2022. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem, 27, csak a világ tele van erőszakos "csak én én én " nehogymar ne csinalhassa az EN gyerekem meg Én azt, amihez kedvem szottyan.

Hogy más embernek ez kényelmetlen? -lesz@rod. Sőt, igazából elvarod hogy ő valtoztasson magán, hogy neked legyen igazad.

Én nő vagyok, vannak gyerekeim, de kossz, más nő eres tejszagu togyere baromira nem vagyok kíváncsi az állatkertben. Akkor se, ha a másik két gyereke egy szezonban nem megy állatkertbe.

2022. júl. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha neked van egy négy meg egy fél éves gyereked, akkor inkább otthon ülsz, nehogy mások megszóljanak?
2022. júl. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
"soha sehova" és félnapos program között azért elég sok átmenet van. Én megoldottam, igen.
2022. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!