Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljesen engedjem el a szoptat...

Teljesen engedjem el a szoptatást vagy van valami megoldás, hogy legyen tejem és akarjon szopizni a babám?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapos babánk eddig először mindig szopizott, majd tápszert kapott, mert nem volt elég tejem neki. Minden evéskor szinte mellre raktam, kivéve, ha vendégek voltak nálunk, de ez ritka volt. Most pár napja nyűgös, feszíti magát, sír a cicin. Nem is nagyon akar szopizni. Ha megnyomom a mellem, látni a tejet, de nem sriccel. Fejésnél korábban se nagyon jött tej. Szeretném szoptatni őt, nem szeretném teljes mértékben tápszerrel etetni. Van valami megoldás? Annyi még, hogy hétfőn kezdtem fogamzásgátlót szedni, de ezt a fajtát lehet szedni szoptatás alatt, direkt így kértem az orvostól.

Ezen kívül nyugodt baba.



2022. nov. 25. 06:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértettél. Én is az anyatejes táplálást pártolom. Nem ez ellen emeltem szót, hanem a mantrazás és gyermekkínzás ellen


És igen, kapjon segítséget. Én is ezt szeretném, ezért is írtam le amit gondolok hogy segít majd.


A szavaimat meg forgasd csak ki ahogy akarod, attól nem leszel okosabb, sem kedvesebb, sem menőbb 😉

2022. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Se okos, se kedves, sem menő nem akartam lenni. Senki nem mantrázott, a 4-es sem. Szerinted talán nem nehéz? Igen van akinek baromira meg kell szenvedni a szoptatásért, de ettől nem szar az aki nem szoptat. Nem forgattam ki a szabad, hülyeséget írtál, erre világítottam rá.
2022. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj te leszólsz minket mindenféle háttér tudás nélkül. Az egy dolog te mit gondolsz. Mi azt írtuk le amit egy szoptatási tanácsadó is mond. Ezek tények. Nem gyerek kínzás. Miért is lenne az? Mert nem 2 perc alatt kapja a tápszert hanem fél óráig cicizik? Hát nem tudom az én fiam nem halt bele meg nem ordított hogy kínoznám
2022. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!