Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyilvános szoptatás - ki hogy...

Nyilvános szoptatás - ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Itthon párnákkal kitamasztva magunkat illetve fekve szoktam szoptatni. Nem tudom elképzelni hogy mashol hogy fogok tudni szoptatni, hogy kényelmes legyen. Csútörtökön megyünk a konzulátusra, ami 1 órányira van, plusz az ügyintézés plusz vissza... Babám 5 hetes, pici még és isz szoptatom.
2023. jún. 21. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nyilvános helyen sehogy. Engem ne bámuljon senki.


Kocsiba, rongypelussal az ablakon, esetleg pláza baba-mama szobájában... ilyen helyeken szoptattam.

2023. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szoptatós ponchóval.
2023. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Megtanultam állva, ringatva szoptatni, onnan meg kb bármilyen függőleges póz (ülve, guggolva, hurciban sétálva - ez majd későbbre, de amúgy hasznos módszer, stb) megy. Szoptatós póló és melltartó kombóval senki nem lát semmit, fal felé fordulsz és senkinek egy szava nem lehet. Amikor a naggyal mentünk ügyeletre, amikor én vártam ügyintézésre a sorom, étteremben, városi séta alkalmával, mindenhol meg tudtam így oldani, viszonylag diszkréten.

Javaslom otthon gyakorolni, ne élesben próbáld először.

2023. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fú ez jól hangzik, mondjuk itthon is jól jönne mert ezt azt tudnék közben csinálni (néha elég hosszúra elnyúlik a szopizás időtartama)

2023. jún. 21. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha koszos a talaj, akkor a nő a cipőmre térdel. Eszméletlen gusztustalan és koszos minden.
2023. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Hordozókendőt ráterítem, vagy szoptatós poncsó. Nem lesz kényelmes, azt ne várd, a lényeg, hogy meg tudd a gyereket etetni.
2023. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Itthon a franciaágy háttámlájához dőlve,felhúzott lábakkal szoptattam.

Ha nyilvánosan kellett szoptatnom (különböző kórházakban pl),

akkor én mindig állva szoptattam. Így megmenekültem a koszos-mocskos babamama szobák koszától.


Sajnos rengeteg rossz tapasztalatunk volt babamama szobákról.(plaza, kórházi)


Sok kórházban jártunk 1 éves koráig sajnos.


Pl a SOTE1-en inkább beálltam egy kinyitott ajtó mögé,mert nem volt hol...

Nyíregyházán lementünk a gyerek uh-hoz. Ott kevesen voltak mindig.


Szóval próbáltam mindig elbújni,ahogy lehet.


Wc-be nem igazán mentem be,azért van egy határ...de sajnos előfordult az is. Itt már az volt a lényeg számomra, hogy a lányom jóllakjon. Én meg összeszorítottam a fogam kb.


Mindenhol állva, 2 kézzel alátámasztva a babát.

2023. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Én kerestem egy padot, vagy széket, leültem, baba az ölembe. De volt, hogy épp kirándultunk és simám ment menet közben is. De én mindig használtam szoptatós kendőt. Csak a nyakamba akasztottam és takart mindent. Felül meg pont beláttam, mert van bent egy kis merevítő.
2023. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Autóban szoptató párnával.
2023. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!