Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sokat cicizne a babám,...

Túl sokat cicizne a babám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
6 napod kislányom folyamatosan cicizne, ma alig aludt és egész nap kereste is a cicit, ha nem volt a szájába. Ma viszont már folyamatosan vissza is bukta, gondolom túl sok neki, viszont ha nem kapja amikor akarja azonnal üvölt és kezdődik egyből az ördögi kör. Hogyan nyugtathatnám meg cici nélkül? Felveszem, ringatom, visszateszem stb. de egyelőre semmi sem jó neki.😕
2023. aug. 24. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Cumi
2023. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

6 napod kislányom folyamatosan cicizne, ma alig aludt és egész nap kereste is a cicit, ha nem volt a szájába. Ma viszont már folyamatosan vissza is bukta, gondolom túl sok neki, viszont ha nem kapja amikor akarja azonnal üvölt és kezdődik egyből az ördögi kör. Hogyan nyugtathatnám meg cici nélkül? Felveszem, ringatom, visszateszem stb. de egyelőre semmi sem jó neki.😕

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

6 napod kislányom folyamatosan cicizne, ma alig aludt és egész nap kereste is a cicit, ha nem volt a szájába. Ma viszont már folyamatosan vissza is bukta, gondolom túl sok neki, viszont ha nem kapja amikor akarja azonnal üvölt és kezdődik egyből az ördögi kör. Hogyan nyugtathatnám meg cici nélkül? Felveszem, ringatom, visszateszem stb. de egyelőre semmi sem jó neki.😕

2023. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan… 6 napos! Nem tud túl sokat cicizni, a közelségedre van szüksége, ő így nyugszik meg.
2023. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus! Ne szoktasd le semmiről, adj neki mellet úgy, ahogy kéri, igény szerint.

A bukás természetes dolog.

2023. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Cumi jó lehet, ha nem félsz a cumizavartól.
2023. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
6 napos...NAPOS!
2023. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Örülj hogy van tejed😪 nekem nem volt. Rakd mellre ahanyszor akarja, hidd el jó lesz
2023. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem vagy az igény szerintiség pártján, akkor lefejt tej/tápszer illetve cumi lehet megoldás.


Mondjuk 2 iszsz gyerek után szerintem ez a könnyebbik út, én ugyan nem szivattam volna magam fejéssel meg tápszerezéssel, sokkal könnyebb cicire cuppantani a babát, ha amúgy is ezt akarja, és közben bekapcsolni egy filmet vagy mesét olvasni a nagyobbnak, de kinek mi. Való igaz, hogy takarítani mellen lógó gyerekkel nehéz, de kb minden mást egyszerűbb intézni, ha a baba igényeinek megfelelően reagálsz (főleg 6 naposan, ő még csak most jött a világra, semmi mást nem ismer rajtad kívül, ijesztő és új neki minden, persze, hogy a cicit keresi állandóan- nem mellesleg ha szeretnél szoptatni, akkor az elején be kell nyelni, hogy nem 3 óránként fog 10 percet szopizni, hanem igenis sokat lóg mellen, mert így állítja be a kereslet-kínálatot magának). A takarítás meg amúgy kit érdekel.

2023. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan, a 6 napos babád igényeit nem tudod figyelembe venni? A közelségedre vágyik. Olvass utána a 4.trimeszter fogalmának! Most tanulja, hogy ha szól akkor számíthat rád.
2023. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Es akkor mi van ha 6 napos a gyerek es cumit ad neki?

1. A lanyom elfogadta es 1 evesen le is tette magatol - csak alvashoz kellett neki - jollakott elaludt kicsereltem a cicit cumira - aludt mint a tej!

2. A fiam kikope es nem fogadta el. Parszor probaltam de ugyan az az eredmeny. Hagytam.

2023. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!