Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sokat cicizne a babám,...

Túl sokat cicizne a babám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
6 napod kislányom folyamatosan cicizne, ma alig aludt és egész nap kereste is a cicit, ha nem volt a szájába. Ma viszont már folyamatosan vissza is bukta, gondolom túl sok neki, viszont ha nem kapja amikor akarja azonnal üvölt és kezdődik egyből az ördögi kör. Hogyan nyugtathatnám meg cici nélkül? Felveszem, ringatom, visszateszem stb. de egyelőre semmi sem jó neki.😕
2023. aug. 24. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

Jujjuj, mi lesz itt megint.


Legyen a melleden, rokkanj bele a szoptatásba, csak akkor csinálod jól!! Ha nincsa 24 órán 22-t a cicin, úgy nem is fog soha kötődni hozzád, a szomszéd Juli nénit hívja majd anyának is helyetted!

Ne menj wc-re, ne egyél, ne aludj egyet EGYEDÜL, gyerek nélkül a melleden. Minden megmozdulásra a cici a válasz, csak így fog kötődni!!!

/s


A megoldás a cumi, remek találmány! :)

Adamo hintával, rezgős-mozgós pihiszékkel kombinálva még jobb.

2023. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nekem abszolút nincs ezzel problémám hogy cicizne folyton, ha neki arra van szüksége 10 percenként is felrakom, csak azt hittem árthatok is neki ha állandóan bukik.

Első gyerekem, talán nem gond ha tartok attól, hogy valamit túlzásba viszek.

Azoknak köszi, akik érdemben válaszoltak!

2023. aug. 24. 21:15
 13/23 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem abszolút nincs ezzel problémám hogy cicizne folyton"


Majd lesz:D

2023. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az első 3 hónap 0-24 szoptatás volt mind a 2 gyerekkel.

Bakker, 6 napos. Mégis mit csináljon?!

2023. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
12. Nem, nem ártasz neki. Jól csinálod.
2023. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
6 naposan ez normális,minden cicizés után helyezd a babát a válladra,enyhén ringasd vagy közben simizd a hátát,így megbüfízteted. Így is bukni fog csak nem annyit. Ekkor konkrétan cicin lóg hisz meg kell sokszoroznia a súlyát.
2023. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, miért estek így neki a kérdezőnek.


Nekem egyértelmű volt, hogy azért érzi soknak a cicizést, mert bukik a baba, nem azért, mert zavarja a dolog.

2023. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
16-os nem tudom befejezni a szopizást mert azonnal keresi, nincs olyan hogy elég. Maximum ha elalszik rajta akkor megpróbálom oldalasan lerakni.
2023. aug. 24. 21:42
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Annak is igaza van, aki azt írja, nyugodtan szoptasd, amennyit csak kéri, ettől baja nem lesz, sőt jó neki. Nem baj, ha bukik.


És annak is igaza van, aki azt írja, nem kötelező éjt nappallá téve szoptatni, ha nem akarod. Adhatsz cumit, ha akarsz.


Nekem - első gyerekkel - könnyebb volt szoptatni, amennyit akart, jól is esett a pihenés. (Nem mindenkinek pihentető a szoptatás, nekem az volt.) Mivel nekem nagyon könnyű és praktikus volt a szoptatás, nem akartam a cumizavart se kockáztatni.

2023. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Mindig van egy szünet szopi után akár két cici között de büfiztesd,valószínűleg nem büfizteted ezért bukik sokat.
2023. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!