Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sokat cicizne a babám,...

Túl sokat cicizne a babám, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
6 napod kislányom folyamatosan cicizne, ma alig aludt és egész nap kereste is a cicit, ha nem volt a szájába. Ma viszont már folyamatosan vissza is bukta, gondolom túl sok neki, viszont ha nem kapja amikor akarja azonnal üvölt és kezdődik egyből az ördögi kör. Hogyan nyugtathatnám meg cici nélkül? Felveszem, ringatom, visszateszem stb. de egyelőre semmi sem jó neki.😕
2023. aug. 24. 20:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Cumival óvatosan, nekem cumizavaros lett tőle. Így fejhettem neki hónapokig.
2023. aug. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
93%

6 napos... 6 napja még benned élt. Te vagy a biztos pontja a világban, hiszen a te illatod, a te szívverésed az, amit ismer.

Természetes ösztön (az emberszabásúaknál is folyton az anyján van a kölyök. Ugyamez az ösztön van a babákban is) , hogy rajtad akar lenni, ahogy a cici is. Nagyon apró még a gyomra, kevés fér bele, és azt hamar meg is emészti.

Olvass ennek utána.

2023. aug. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, a védőnőm szoptatási tanácsadó is egyben, bízom benne hogy tényleg csak para mami vagyok és teljesen normális amiket produkàl. Ma megyek is hozzá, valószínű ugyanezt fogja mondani mint ti. :)
2023. aug. 25. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!