Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak szoptat, hogy tud...

Aki csak szoptat, hogy tud több órára elmenni otthonról baba nélkül?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy addig fejnek le anyatejet, hogy más megetesse, de olyan sokat hogy tudnak fejni, ha beállt a kereslet-kínálat? Ha meg több van, az a távollét alatt fájdalmas lehet, ha nincs ürírve a mell, nem?
febr. 18. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Eszik-alszik típusú, babakocsiban békésen elnézelődő babám volt, mindig vittem magammal. Hiányzott volna, ha nem viszem. Nem is vágytam rá, hogy külön legyünk.


Sok tejem volt, tudtam kb. 1 dl-t fejni szoptatás után is, de alapból nem feszült. Ha kimaradt egy, akkor feszült, csöpögött, melltartó betéttel megoldható volt.


Most 2 és fél éves, és még mindig hiányzik, bár most már sokszor elviszi a férjem akár egész napra.

febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem letehetetlen babám volt, aki utálja az autót, a babakocsit és a kendőt is, így én nagyon vágytam olykor egy kis csendre... Amint beálltunk a 1,5-2,5 órás szopizásokra, sokszor elsétáltam csak a boltba, vagy elintéztem, amit el kellett és a következő etetésre otthon voltam. Ez semmilyen fennakadást nem okozott. 5 hónapos volt, amikor először az apjára hagytam 5 órán keresztül, akkor azért már szenvedtem a melleimmel, szóval utána még egy darabig nem vágytam ilyesmire.
febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!