Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adtatok a nagyobb tesónak...

Adtatok a nagyobb tesónak anyatejet?

Figyelt kérdés

Pár napos a 2.gyermekunk, fejni kell még kicsit a mellemet, hogy megkönnyebbuljon. A nagylanyunk 2,5 éves lesz és elkerte a lefejt tejet és nagyon ízlik neki, nemrég konkrétan rám rakta a szivot, hogy adjak még neki.

Ti adtatok az idősebb tesónak hasonló módon tejet?



ápr. 1. 17:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
32%

"AZ a perverz"

Ja, AZ a perverz.

AZ, ha bekapod a párod farkát, az nem perverz. Akkor sem, ha spriccel, te meg lenyeled, ami kijön belőle.

Az nem perverz.

De az, ha egy tejet megiszol, ami amúgy normális emberi táplálék már vagy 10000 éve felnőtteknek is - na, AZ perverz.

IQ error...


ja, amúgy a (felnőtt) macskádnak adsz tejet? Mármint tehéntejet, de amúgy mindegy.

Mert ő VALÓBAN nem tudja megemészteni, és úgy járhat vele, mint a lakodalmas kutya... csak szólok. A macskatejet sem tudná megemészteni. Szeretni szereti, csak nem jó neki semmilyen tej. Keveset ihat csak.

Mégis sokan naponta adnak neki, de ez sem perverz.


Amúgy vicc, hogy ihatod minden létező állat tejét, senki sem akad ki rajta. Tehén, kecske, juh, teve, ló, zebu, elefánt, fóka... hogy csak párat mondjak. Akár ihatnád a mókustól, vagy az egértől is, ha lenne hozzá türelmed.

De az anyatejet egyedül nem, mert az perverz?

Azt, ami pont a legjobb lenne neked mindenféle szempontból?

Hát...

nem értek néhány embert.

ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
38%
41# Nem nekem címezted, de te beteg vagy rendesen. :D Kezeltesd magad, komolyan mondom. Mi az, hogy felnőtteknek IS ezer éve normális táplálék az anyatej? 1000 éve IS a csecsemők táplálására szolgál. Sokszor a gyereknek se elég, mi a fenéért innád meg TE a magad tejét a gyerek ELŐL, vagy a férjed, vagy a szomszéd idős néni? Igyad basszus. :D Nyakamat teszem rá és bármilyen vagyonom, hogy vega vagy. Abból is valami fanatikus nem normális.
ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
73%

41# Amúgy ne zavarjon, hogy azért sok állat teje fel van dolgozva és úgy isszák maximum, akik isszák. Nem az, hogy gyors kifejek egy kis kémcsőbe aztán igya a nagypapi a kávéjába hétvégén a látogatás alkalmával. Sőőőt, majd odamegyek és belefejem előtte. Ekkora egy marhát se olvastam még ezen az oldalon.

Tényleg annyira egészséges? A dohányzó, fost evő, drogozó, alkoholista putrisnak is? Akkor idd meg azt is.

ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
20%

"Mi az, hogy felnőtteknek IS ezer éve normális táplálék az anyatej?"

Olvasd el az előzőt, amit írtam.

Persze, ez a társaság azt is lepontozná, ha egy dietetikus jönne ide. Nehogymá' az' jobban tudja, mint én!

Egyébként nem ezer, hanem kb. 10000 éve képesek megemészteni az európai felnőttek a tejet. Minden állat tejét, ÉS az anyatejet IS. Az állatok közül semelyik sem képes erre.

Talán nézz utána, ha erről még nem hallottál.

És most nem arról volt szó, hogy fejősnőket kellene alkalmazni, aztán legyen tejjel-mézzel folyó kánaán... hanem arról, hogy mi legyen azzal, hogy ha szoptatás után marad még tej, vagy ha a pár éves pici megkóstolná. EZ volt ugye az eredeti kérdés.

Értelmes embereknél ez nem a csatornába megy.

ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

"A dohányzó, fost evő, drogozó, alkoholista putrisnak is?"

Nyilván aki mérget eszik, az bekerülhet a tejbe is. De ezt te is tudod.

Viszont továbbra sem arról volt szó, hogy válogatás nélkül mindenkihez odamegyünk szopni. MÉG milyen hülyeséget fogsz kitalálni?

ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
65%
45# Miért, a férjed f.sza hogy jött ide meg a szopás? Te mentél félre itt a süteménnyel meg a baromságaiddal. Igen, a megmaradt tejjel, hogy kapja-e a nagyobbik gyermek! NEM a szomszédnéni, nem a férj, nem a kutya, a tehén, hanem a nagyobbik gyermek, aki 2,5 éves. Tőlem aztán dietetikus is írhatja, hogy igyam meg, ha ÉN akkor se iszom meg a saját tejem. Nem azért, mert okosabbnak érzem magam, hanem mert én döntöm el, ő pedig csak leír egy álláspontot. Ha azt mondja, hogy a szar egészséges és együnk napi szinten 20 gr-ot. Abból sem fogok enni, mert az én testem, az én döntésem.
ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

De most nem ez volt a kérdés.

Tudod, én sem szeretem például a halat.

DE ez nem azt jelenti, hogy akkor senki se egyen halat, mert fúj, és egyébként is, hogyan képzelitek?

Meg főleg nem mondom azt, hogy ettől a hal majd egészségtelen, szemét kaja lesz.

Nem: én tudomásul veszem, hogy ÉN valami miatt nem szeretem ezt a hasznos, és egészséges ételt.

Valamint azt is elfogadom, hogy más viszont szereti, és nyugodtan eheti.


Most NEM azt kérdezték, hogy TE megiszod-e, hanem a kérdező igazából azt szeretné tudni, hogy egy nagyobb gyereknél lehet-e valami probléma ebből.

És erre az az egyetlen normális válasz, hogy SEMMIFÉLE olyan probléma nem lehet belőle, amitől ő tart, és nem lesz káros neki, sem senki másnak ez az étel!

ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
74%
47# Itt szerintem senki se írta, hogy ne adjon neki, ha úgy érzi. Max annyit írt le, hogy ő adna-e/vagy sem, adott-e vagy sem. Tehát nem igazán értelek. Aki a perverzet írta, ő is arra célzott, hogy ő nem inná meg a sajátját. Nem a gyerekének nem adna, hanem a sajátját nem inná meg! Hadd döntse már el mindenki, hogy mit ad otthon. Picit értelmezd az olvasottakat.
ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
84%
Néhány anyukának az agyára ment a gyereke tavaszi szünete vagy mi a franc?🤔 eskü röhej
ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
18%

40. Jah, komolyan megnyaltam mindkettőt. Osztakkor? Amúgy, te fogyatékos, a kommentem másik fele meg arról szól, hogy csak a gyerek kap anyatejet, de nyugodtan égegessél ki tovább, ha már az értő olvasás nem megy.

A másik, amelyik meg párhuzamot von a férj pöcörője meg az anyatej között, az kezeltesse magát, mert baj van a toronyban! Tök más irány a kettő, mást is szolgál.. A szexuális örömszerzés és a gyerek táplálása, vagy az agyatej utólagos felhasználása baromira nem egy kategória. De gratulálok, ásd csak alá a mondanivalódat ezzel az idióta párhuzammal.

ápr. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!