Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes baba sír, hogy...

Két hetes baba sír, hogy éhes, de kiköpi a cicit nagyon gyorsan és sír tovább?

Figyelt kérdés
Szerintem van elég tejem. Próbáltam mindenféle pózt. Meg vagyok lőve. Napok óta ez megy.
ápr. 16. 16:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben ment, pár napja kezdődött ez.
ápr. 16. 16:15
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és morog folyamatosan.
ápr. 16. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
És miböl gondolod, hogy éhes???? Valószínübb, hogy a hasa fáj, nyugtalan, fáradt
ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Vagy túl melegben tartod és éppen högutát kap
ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ökölben van a keze, nyújtogatja a nyelvét és eszi a kezét. Félreértem?

21 fok van itthon, body, hosszú ujjú, nadrág és egy vékony takaró van rajta. Sok lenne?

ápr. 16. 16:34
 6/16 A kérdező kommentje:
Pelus üres.
ápr. 16. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Hívj szoptatási tanácsadót!
ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hasfájás. Az enyém is hasonlóan viselkedett. Nehezen ment a szoptatás, mert nem akart enni, nagyon sírt a cicin, hiába volt tejem.
ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tejadó reflexed erős? Az is szokta őket zavarni, ha hírtelen sok megy a szájába. Az enyém erős volt, ezen azzal tudtam segíteni, hogy egy kicsit lefejtem, hogy ne spricceljen annyira. Vagy ha lassan idul be azon is feltudják magukat mérgelni, hogy szopik szopik de alig indul be. Erre is megoldás lehet, hogy mellszívóval (vagy kézzel) beindítod és utána teszed mellre.
ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baja, hogy nagyon megy a szájába, mert hallom, hogy nyel, mint a liba és folyik ki a szájából :(

Nem merek fejni, félek, hogy túl sok lesz a tej és belekerülök egy ördögi körbe. Próbálom magamra húzni, hogy a gravitáció segítsen neki, de például nyugágy pózban nem tudom cicire tenni, mert nem értem, hogy hogy tudom megemelni a fejét, hogy a cicre emeljem, amikor kitárja a száját.

ápr. 16. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!