Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes baba sír, hogy...

Két hetes baba sír, hogy éhes, de kiköpi a cicit nagyon gyorsan és sír tovább?

Figyelt kérdés
Szerintem van elég tejem. Próbáltam mindenféle pózt. Meg vagyok lőve. Napok óta ez megy.
ápr. 16. 16:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

[link]


Elolvastam ezt a cikket és tuti ez a baj. Amikor ürül a mell, már szépen szopizik. Te meddig fejtél? Megoldódott a probléma vagy örökre fejned kellett?

ápr. 16. 18:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell örökre, csak pár hét, míg beáll a kereslet - kínálat.
ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedjél blokkszoptatni. Ha 3 órán belül kéri mimdig ugyanazt a cicit add oda, az is segít valamennyit.
ápr. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Talán 3 hétig fejtem, de sohasem sokat, épp csak annyit, hogy ne spricceljen (általában az első pár "szívás" elég volt, nem kell rengeteget, tényleg csak az elejét, ami nagyon erősen jön). Akkor beállt a kereslet-kínálat és a lányom is nagyobb lett, az utolsó pár napban (a 3.héten) szépen, fokozatosan elhagytam a fejést. Utána még sokáig szoptattam, 2 éves koráig, sose fejtem utána, csak amikor nagyon pici volt.
ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!
ápr. 17. 08:51
 16/16 anonim ***** válasza:
blokkszoptatást javaslom én is!
ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!